Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Można powiedzieć, że jesteśmy małą agencją, ale wolimy określenie "bardzo wysoka koncentracja talentu".


Od 12 lat świetnie się bawimy projektując i produkując pełną gamę materiałów reklamowych - od wizytówek do billboardów i kampanii prasowych. Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich firm, które mają jasno określone cele i nie chcą marnować czasu i pieniędzy na wielogodzinne konferencje i teoretyczne dyskusje o psychologii marketingu. Nie wiesz co to briefing, BTL albo CTR? Nie szkodzi, wystarczy, że my wiemy. To naszym zadaniem jest zrozumieć czego potrzebujesz.
Studio grafiki


Grafika reklamowa jest naszą pasją. Od wielu lat zajmujemy się projektowaniem i produkcją wszelkich materiałów reklamowych i wydawnictw. Projektujemy plakaty, ulotki, katalogi, opakowania. Tworzymy ilustracje, strony internetowe, logotypy wraz ze wszystkimi elementami identyfikacji wizualnej, projekty książek i albumów. Można na nas liczyć w każdej sytuacji w której potrzebna jest pomoc grafika.
Grawerowanie laserem


Obróbka laserem CO2 jest nowoczesną, bardzo precyzyjną, trwałą metodą znakowania i cięcia przedmiotów. Laser CO2 świetnie sobie radzi z plexi, drewnem, korkiem, skórą (również sztuczną), szkłem, gumą, papierem, laminatami. Wykonujemy pieczątki, stemple, tabliczki znamionowe, szyldy, adresówki dla zwierząt. Nawet pojedyńcze wykonanie eleganckiej dedykacji na upominku jest szybkie i tanie.
Druk Cyfrowy


Druk cyfrowy jest niezastąpionym rozwiązaniem dla niskich i średnich nakładów. Nie wymaga skomplikowanej przygotowalni dzięki temu możliwe jest wydrukowanie nawet jednego egzemplarza w jakości zarezerwowanej do tej pory dla druku offsetowego. Dzięki najnowszym na rynku urządzeniom firmy Konica Minolta gwarantujemy wydruki o niespotykanym dotąd w druku cyfrowym odwzorowaniu kolorów.

Przykładowe realizacje: