Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Firma "KiS" powstała w 1996 roku. Ciągłe doskonalenie i dążenie do podnoszenia jakości produktów oraz poziomu oferowanych usług to cel jaki przyświeca nam od ponad 10 lat obecności na rynku. Każdy rok jest czasem aktywnych inwestycji, ciągłego rozwoju i poszerzania naszej oferty.

Celem naszej działalności jest kompleksowe zaopatrzenie firm w odzież roboczą i ochronną oraz odzież reklamową i promocyjną. Dzięki bogatej ofercie i konkurencyjnym cenom, znajdujemy się w czołówce producentów i dystrybutorów branży BHP i odzieży reklamowej na podkarpaciu.


Zatrudniamy najlepszych specjalistów, posiadamy rozbudowaną szwalnię i drukarnię (sitodruk, flex, flock, solwent, haft komputerowy) co pozwala nam sprostać nawet największym zamówieniom.

Możemy ubrać Waszą załogę "od stóp do głów", wyprodukować różne gadżety reklamowe (t-shirty z nadrukami, flagi, banery, odzież PCV itp.) . Posiadamy odzież na eksport i wszystko to, co wiąże się z przemysłem tekstylnym.

Siedziba firmy znajduje się w Kolbuszowej (woj. podkarpackie), na trasie Rzeszów - Nowa Dęba. Szczegółową mapę dojazdu znajdziecie Państwo w dziale dojazd.
Po co odwiedzać wiele firm, tracić czas i pieniądze, skoro można wszystko załatwić w jednym miejscu.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
Przykładowe realizacje: