Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

ImPress PR to nie tylko public relations. To skuteczny marketing, świetne kreacje i  dojrzałe strategie, gwarantujące naszym Klientom rozwój oraz stałą widoczność online i offline. Interesuje nas efektywność i spójność komunikacji, dlatego historie, które tworzymy i nagłaśniamy na temat firm i marek, na długo pozostają w głowach odbiorców.


 


Firma powstała w 2010 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie polskich przedsiębiorców w zakresie profesjonalnych usług z obszaru marketingu i public relations. Skupiamy specjalistów z kilku dziedzin, aby maksymalnie wykorzystać potencjał internetu, prestiż mediów tradycyjnych oraz możliwości outdooru. Wraz z rozwojem firmy wprowadzaliśmy do oferty kolejne usługi. Dziś ImPress PR może realizować szerokie kampanie począwszy od budowy stron www i kreacji graficznej, poprzez public relations i obecność w social mediach, a skończywszy na kampaniach ATL, BTL, Google AdWords, Facebook Ads i pozycjonowaniu.


 


Agencja ma na koncie wiele znaczących realizacji marketingowych i kampanii public relations zarówno dla tych mniejszych jak i większych Klientów tj. Agencja Rynku Rolnego, Polska Izba Mleka, Iker, Wojewodzic, Vanquis Bank, Polskie Zrzeszenie Producentów Bydła Mięsnego, Ligwan, Browary Polskie, Mecyje Sądeckie, czy Sklepy Premium.


 


Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu

Przykładowe realizacje: