Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

• Firma GRUPA DOX s.c.
Istniejemy od 1990 roku. Zaczynaliśmy jako jeden z pionierów w branży informatycznej. W trakcie rozwoju zaprosiliśmy do współpracy partnerów, którzy stanowią obecne zaplecze firmy. Działamy na zasadzie powiązanych ze sobą firm z Centralą w Zawierciu. Ostatecznie wyspecjalizowaliśmy się we wspieraniu sprzedaży poprzez reklamę i promocję, a głównym naszym pionem jest produkcja własnych artykułów reklamowych.

Zbudowaliśmy organizację, złożoną z powiązania agencji reklamowych, przedstawicieli i koordynatorów na terenie kraju jak i za granicą. Systematycznie zwiększamy obroty, a co najważniejsze bazujemy głównie na produktach własnych - krajowych.

Wykreowaliśmy spójny wizerunek GRUPY DOX s.c. i wysoki standard jakości oferowanych usług. Szczycimy się gronem zadowolonych Klientów, którzy nas rekomendują. Posiadamy zgrany, doświadczony i skuteczny w pracy zespół. Korzystamy zarówno z własnych kadr, jak i konsultantów zewnętrznych. Wypracowaliśmy własne, niekonwencjonalne metody działania. Staramy się być elastyczni, nie mając kompleksów w rywalizacji z potentatami.

• Misja
Po prostu "pomagamy sprzedawać" i tak chcemy być postrzegani. Promujemy własną markę i wizerunek. Chcemy, aby GRUPA DOX s.c. kojarzyła się wszystkim z najlepszym towarem za rozsądną cenę. Koncentrujemy się na tych klientach, którzy ufając naszemu doświadczeniu powierzają nam duże, kompleksowe przedsięwzięcia. Jednak każdy mały klient jest równie ważny, a może i ważniejszy, bo to nasza przyszłość.

• Zaplecze kadrowe i techniczne
- doświadczona kadra menedżerska w Centrali
- kilkunastu koordynatorów regionalnych w terenie
- kilkaset współpracujących agencji reklamowych
- transport osobowy i dostawczy
- magazyn centralny i magazyny lokalne
- własne zaplecze techniczne i park maszynowy mogący sprostać
najtrudniejszym zamówieniom
Przykładowe realizacje: