Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

To my


Dziesięć lat temu rozpoczęła swoją działalność firma jednoosobowa, która dziś jest jedną z wiodących drukarni online w Europie, zatrudniającą w grupie flyeralarm 1500 doskonale wykształconych pracowników.


 


Czym się zajmujemy?


Drukujemy wszystko, czego potrzebują nasi klienci – szybko, po uczciwej cenie i w najwyższej jakości. Nasz asortyment sięga od naklejek poprzez magazyny, aż do plakatów. Szukacie dowodów? Prawie 300 000 klientów, w tym wiele renomowanych agencji reklamowych to najlepszy dla nas argument. Codziennie ponad 250 ton papieru opuszcza nasze drukarnie. Aktualnie przyjmujemy każdego dnia średnio 10 000 zleceń i wysyłamy ok. 15 000 paczek do naszych klientów.

Oferujemy ogromny asortyment obejmujący około 900 produktów w 3 milionach zestawień. Obok klasycznych produktów poligraficznych można u nas znaleźć wiele innych artykułów, niekoniecznie typowych dla drukarni – np. leżaki, kostki do siedzenia.
Gdzie nas można znaleźć?


Oczywiście w naszym sklepie internetowym. Kto woli wyjaśnić pytania telefonicznie, skontaktuje się z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem 00800 4911712.

Nasze drukarnie znajdują się w Niemczech, w okolicy miast Würzburga i Drezna. Nasze produkty oferujemy także na rynku europejskim: w Holandii, Austrii, Anglii, Hiszpanii, Anglii i we Włoszech.


 


Dlaczego nasze ceny są uczciwe?


Nasze procesy drukarskie dopracowane są do perfekcji. Rozwinęliśmy m.in. zbiorczą metodę druku, polegającą na gromadzeniu dużej ilości zleceń i umieszczaniu ich na jednym arkuszu drukarskim. Brzmi łatwo, w praktyce jest to jednak skomplikowana procedura produkcyjno-techniczna.

I za każdym razem, kiedy usprawniamy procesy produkcji redukując w ten sposób koszty wykonania produktu, obniżamy jego cenę,
a nasi klienci czerpią z tego bezpośrednie korzyści.
Jak integrujemy ochronę środowiska w naszą działalność?


Dzięki zastosowaniu zbiorczej metody druku nasza produkcja jest przyjazna dla środowiska. Wyzwalamy bowiem do 70 proc. mniej CO2 niż tradycyjne drukarnie.

Naszym celem jest dalszy, konsekwentny rozwój tej metody, aby w całym procesie produkcji zaoszczędzić jak najwięcej surowców – ponieważ: ochrona środowiska jest dla nas bardzo ważna.

Przykładowe realizacje: