Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Fineworld s.c.

Fineworld s.c.


Kategorie:
FINeWORLD s.c. - Profesjonalizm, pasja, nieustanny rozwój, to wartości którymi kierujemy się w naszej pracy, a głównym aspektem jest to, iż obsługujemy nie tylko firmy i instytucje, ale także klientów indywidualnych.
Połączenie wyobrażni, wiedzy, praktyki, sprawia że jesteśmy w stanie zaspokoić gusta każdego wymagającego klienta. Nasze działania są ukierunkowane na kształtowanie wizerunku mającego bezpośredni wpływ na sukces Państwa firmy bądż osobowości.
Twórczy entuzjazm oraz profesjonalne podejście sprawiają iż w kreatywny sposób realizujemy koncepcje marketingowe przenosząc je na odpowiednie media.
Szeroki wachlarz świadczonych przez nas usług, a także fachowe doradztwo, optymalny czas wykonania, współpraca na każdym etapie oraz racjonalne ceny gwarantują naszym Klientom pełną satysfakcję.

TWORZYMY DLA CIEBIE - TWORZYMY Z PASJĄ

Nasza oferta:

PHOTODESIGN
Cyfrowa obróbka i stylizacja zdjęć Nowe spojrzenie na posiadane przez Państwa zdjęcia.Wystarczy wysłać je do nas mailem,a my sprawimy ze każde z nich przybierze nowe oblicze

WEBDESIGN
strony www - projektowanie, kompleksowa obsługa i aktualizacja, banery jpg, gif, flash

GADŻETY I UPOMINKI REKLAMOWE
Szeroki wachlarz upominków i gadżetów reklamowych, m.in. zegary ścienne, biurkowe, kalkulatory, artykuły piśmiennicze, biurowe, breloki, tekstylia, artykuły skórzane. Jednym słowem wszystko co nadaje się na reklamę gadżetową firmy bądź instytucji. Są to wyselekcjonowane produkty pochodzące z katalogów z całego świata, nagradzane wielokrotnie na targach reklamowych. Każdy gadżet może być opatrzony logo Państwa firmy metodą: tampodruku, sitodruku, tłoczenia na wyrobach skórzanych czy grawerowania laserem. Odpowiednio dobrane metody znakowania są gwarantem utrzymania jakości, estetyki i zadowolenia klienta.

USŁUGI POLIGRAFICZNE
broszury, wizytówki, foldery, ulotki, katalogi, albumy, kalendarze

FOTOGRAFIA OKOLICZNOŚCIOWA, REKLAMOWA, ARTYSTYCZNA, PORTRETOWA, RODZINNA

PROJEKTY GRAFICZNE
projekty reklam wizualnych, fotografia reklamowa, prezentacje, logotypy, banery wielkoformatowe, flash, gif

PUBLIC RELATIONS
Przykładowe realizacje: