Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Potrzebujesz materiałów reklamowych najwyższej jakości w najniższych cenach, dostarczonych w możliwie krótkich terminach?
Wybierz emuprint.pl  Twoją drukarnie wielkoformatową on-line.
OFERTA – Do Twojej dyspozycji oddajemy narzędzie umożliwiającą stworzenie w niskim nakładzie i atrakcyjnej cenie, unikalnych produktów reklamowych. Obecnie emuprint jako jedyna drukarnia wielkoformatowa w Polsce oferuje on-line zakup materiałów POS. Przedstawiamy około 1 000 rozwiązań eventowo – reklamowych, jednak jesteśmy otwarci na produkcje Państwa indywidualnych projektów, w tym celu zapraszamy do kontaktu. Nasze ceny są niższe nawet o 80% niż w tradycyjnych drukarniach oraz 30% niż w pozostałych drukarniach internetowych.


 


GWARANCJA JAKOŚCI – Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie klientów oraz zbudowanie wzajemnego zaufania, gdyż chcemy aby najlepsza jakość wydruku i produktu, wyróżniały nas na rynku. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonać każdą usługę z należytą atencją, gdyż liczymy na to, że zostaniesz naszym stałym klientem.


Produkty i usługi oferowane w naszym serwisie objęte są Gwarancją Jakości. Dzięki temu masz zawsze pewność udanych zakupów. Zawsze staramy się zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług oraz obsługi.


Jeśli w jakimkolwiek zakupionym produkcie lub zleconej usłudze pojawił się błąd, naprawimy go.


 


NAJNIŻSZE CENY – Staramy się aby oferta emuprint była atrakcyjna cenowo, regularnie monitorując ceny w internecie, gwarantujemy Państwu najniższe ceny na rynku. Jeśli znalazłeś tańszy produkt u konkurencji, poinformuj nas o tym a my zrobimy co w naszej mocy abyś wybrał usługę na emuprint.pl.


 


EKSPRESOWA REALIZACJA – Dzięki dużym rezerwom, własnemu magazynowi i nowoczesnym technikom produkcyjnym realizujemy zamówienia jako jedni z najszybszych w Polsce. Na żądanie możemy dostarczyć zamówienie na docelowy adres klienta.


Oferujemy szybką realizację zamówień, ale zdajemy sobie sprawę że czasami nie jest to wystarczające. Jeśli Twoje zamówienie musi być pilnie zrealizowane, prosimy skontaktować się z naszym działem sprzedaży. Oferujemy ekspresową realizację zamówień, dostępną już następnego dnia w Twoim biurze!


 


NOWOCZESNY WYDRUK – Jako nieliczni oferujemy druk offsetowy w maksymalnym formacie 1370 mm x 1950 mm oraz druk cyfrowy na arkuszach skaszerowanej tektury falistej w formacie 3200 mm x 1600 mm.


Posiadamy w pełni wyposażoną przygotowalnię DTP i CTP. W zakresie introligatorni oferujemy kaszerowanie w formacie 2m x 1,4m, sztancowanie zarówno na tyglu jak i automacie sztancującym w formacie 1800mm x 1290mm.


Drukujemy cyfrowo w roli oraz na materiałach płaskich, używając niemieckich tuszy wysokiej jakości: solvent, latex i UV.


 


PEŁNA DOSTĘPNOŚĆ ON-LINE – Masz możliwość składania zamówień w prosty i ekspresowy sposób 24/7. Nasz system automatycznego sprawdzania plików graficznych, szybko i bezpłatnie sprawdzi Twoje pliki oraz stworzy podgląd, abyś zawsze miał gwarancję poprawności wydruku. Dostawę zaplanujesz korzystając z przesyłki kurierskiej UPS.


Po złożeniu zamówienie, będziesz na bieżąco informowany o statusie Twojego zamówienia.


Zawsze możesz też skorzystać z działu FAQ, w którym znajdziesz wiele praktycznych wskazówek dotyczących funkcjonowania serwisu emuprint. Na wszystkie Twoje dodatkowe pytania, uzyskasz odpowiedź korzystając z infolinii emuprint lub za pomocą poczty elektronicznej.


 


DOŚWIADCZENIE – Od ponad 20 lat jesteśmy obecni w sektorze reklamy wizualnej, druku wielkoformatowego oraz produkcji materiałów POS. Na dzień dzisiejszy jesteśmy jedną z największych drukarń wielkoformatowych w Polsce, realizujemy zlecenia dla znanych Europejskich marek.


 


Głęboko wierzymy, że nasze doświadczenie oraz rozbudowana oferta przyczyni się również do sukcesu naszych klientów. Naszym celem jest dalszy rozwój oraz podnoszenie jakości oferowanych przez nas usług.


 


Siedziba naszej firmy mieści się w Gliwicach. Obecnie zatrudniamy 80 wykwalifikowanych pracowników. Dysponujemy własnymi halami produkcyjnymi o powierzchni ponad 4 000m2.

Przykładowe realizacje: