Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Copyland Sp. z o.o. powstała 28.02.1994 r.Od momentu założenia, firma skoncentrowała się na usługach poligraficznych takich jak kserografia mało i wielkoformatowa, nadruki na odzieży, skład komputerowy a dodatkowo prowadzono sprzedaż detaliczną artykułów biurowych i papierniczych. Od początku powstania spółki nadrzędnym celem była fachowa i profesjonalna obsługa klientów a sukcesem ich zadowolenie z jakości wykonanych usług. Zaczęło to błyskawicznie procentować i przełożyło się na wzrastającą liczbę klientów oraz pozyskiwanych zleceń.

Sukces w początkowym okresie działalności przełożył się na decyzje o rozszerzeniu działalności o nowe usługi. Spółka rozpoczęła inwestowanie w dynamicznie rozwijający się segment druku cyfrowego zarówno mało jak i wielkoformatowego oraz reklamy. .

Rok 2007 był przełomowym w historii spółki, w październiku tego roku otworzyliśmy przy ul. Modrej 34 w Szczecinie nowy zakład produkcyjno-usługowy, w którym zainstalowano pierwszy trzeci w Polsce ploter UV flatbed Oce Arizona 250GT. Na początku 2008 roku zainstalowaliśmy kolorowy ploter wielkoformatowy OCE TCS 500 a w lipcu uruchomiliśmy pierwszy w Polsce współpracujące z Oce Arizoną 250 GT system do druku z roli o szer. 2,2m.
Te oraz inne towarzyszące inwestycje stworzyły nowe możliwości rozwoju spółki Copyland. W chwili obecnej spółka działa nie tylko na rynku usług kserograficznych, druku cyfrowego mało i wielkoformatowego ale także wykonuje usługi oraz produkcję w zakresie reklamy zewnętrznej jak i wewnętrznej. Obecnie drukujemy praktycznie na wszystkich mediach także w wielkim formacie o grubości do 48mm. Produkujemy także nośniki reklamowe, ciekawe gadżety reklamowe oraz drukujemy fotoobrazy i reprodukcje na płótnie malarskim. Nowa inwestycja na ul. Modrej 34 związana jest z branżą reklamową i realizowana pod marką Printdream.pl.

Starannie przemyślane decyzje inwestycyjne oraz profesjonalna obsługa klientów, pozwoliły firmie na uzyskanie stabilnej pozycji na rynku usług druku cyfrowego, usług poligraficznych i reklamowych. Celem zarządu spółki i jej pracowników jest wykreowanie spółki na lidera rynku w zakresie świadczonych usług i produktów.
Przykładowe realizacje: