Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Jesteśmy liderem firm z sektora reklamy zewnętrznej. Każdego dnia, na kilku tysiącach naszych tablic reklamowych zlokalizowanych w całej Polsce (62 miasta), realizujemy kampanie reklamowe i informacyjne. Zapewniamy projektowanie plakatów, realizacje kampanii oraz doradztwo. Jako jedyni na rynku oferujemy ekoplakat - unikalne podłoże drukarskie, które umożliwia powtórne wykorzystanie plakatu. Wykorzystujemy zaawansowane badania outdooru oraz narzędzia do planowania i pomiarów efektywności kampanii. Jesteśmy właścicielem sieci ekranów LED (ecolight)  w Warszawie. Zastosowanie rozwiązania pozwalają na samodzielne planowanie kampanii z poziomu strony internetowej. 

Dostępne formaty reklam:

  • cityboard (6x3 m)
  • supercityboard (12x4 m)
  • superblacklight (12x4 m)
  • megacityboard (18x9 m)
  • ecolight (9m2 LED).

Działamy także w sektorze reklamy digitalowej, wykorzystując synergię mediów. Tworzymy nowoczesne i responsywne strony internetowe, e-sklepy, aplikacje, przeprowadzamy audyty SEO oraz koordynujemy pozycjonowanie stron. Zajmujemy się link buildingiem, e-pr i marketingiem szeptanym. Przeprowadzamy kampanie w internecie; od Google Ads, Facebook Ads i LinkedIn, po Instagram czy Spotify. Wspieramy kompleksowo obsługę portali społecznościowych, łącznie z opracowaniem eksperckiego content marketingu i działaniami z zakresu influencer marketingu. 

Cityboard Media powstała w 1996 r. Współpracujemy z największymi światowymi i polskimi markami, realizujemy działania dla firm z sektora MŚP, a także klientów indywidualnych.

Szczegóły oferty na: www.cityboard.pl Przykładowe realizacje: