Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

BRSTD

BRSTD


Kategorie:
BRSTD zajmuje się grafiką, poligrafią, fotografią, reklamą, produkcją odzieżową, szkoleniami oraz architekturą i design'em.

BRSTD zajmuje się projektowaniem użytecznych stron internetowych, którymi łatwo możesz zarządzać, trudniej będzie Ci od nich oderwać oko.

Projektujemy logotypy, wzory nadruków, dodatki, opakowania. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie opracowujemy kompletne kolekcje odzieżowe od pierwszego szkicu do gotowego produktu. Od Ciebie zależy zakres, My jesteśmy na bieżąco ze stylami w modzie. Oferujemy projekty okładek, plakatów, katalogów, broszur, ulotek, wizytówek. Składamy i łamiemy strony internetowe. Opracowujemy grafikę dla prasy i magazynów. Obsługujemy wydarzenia medialne, imprezy, eventy.

My też musimy czasem oderwać wzrok od monitorów. Przy pomocy ołówków, tuszów i farb przelewamy wizję na przestrzeń czystej kartki. Trzeba np. uzupełnić ciekawy artykuł trafnymi ilustracjami? Zajmiemy się tym z czystą przyjemnością...w końcu nie wszystko składa się z pikseli i wektorów.

BRSTD to również fotografia będąca dziś nieodłącznym elementem szeroko pojętej reklamy i grafiki. Wiele stron w internecie jest oparta między innymi na fotografii. Trzeba wiedzieć gdzie i kiedy uderzyć w migawkę. Sprawdź nasze dokonania w dziale photography. Realizujemy również sesje studyjne i plenerowe. Lubimy cyfrowe piksele a jeszcze bardziej światłoczuły negatyw.

BRSTD to również architektura & design, wnetrza. Odwiedź ten dział na naszej stronie, zobacz więcej.

Staramy się wykorzystywać wszystkie nasze możliwości w celu kompleksowej obsługi klienta, który w jednym miejscu może dostać wszystko co posłuży mu do dobrze zaplanowanej promocji swoich przedsięwzięć nie tracąc przy tym czasu i nerwów.

Zapraszamy.
Przykładowe realizacje: