Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

W naszym dorobku posiadamy setki wykonanych usług i realizacji, dzięki czemu z dnia na dzień zwiększa się ilość zadowolonych Klientów, którzy nam zaufali i nie zawiedli się na nas. 


Oferujemy usługi związane z projektowaniem i drukiem materiałów reklamowych, takich jak: wizytówki, karty biznesowe, papiery firmowe, teczki frimowe, ulotki reklamowe, naklejek, projektowanie logo i znaków firmowych, gadżety reklamowe. 


Zajmujemy się również reklamą zewnętrzną: druk solventowy wielkoformatowy, druk na bilboardach, drukiem folii, banerach, flagach i siatce mesh, reklamy na pojazdy, szyldy, stojaki, kasetony, litery przestrzenne, wycinanie liter i napisów z folii. 


Projektujemy wizytówki i strony internetowe, a także grafikę, banery, newslettery itp. na potrzeby reklamy internetowej. 


Proponujemy konkurencyjne ceny oraz zapewniamy doskonałą jakość dzięki współpracy z doświadczonymi grafikami oraz drukiem w profesjonalnych drukarniach offsetowych oraz cyfrowych. 


Stawiamy na jakość oferowanych usług - nad każdym projektem pracujemy do momentu kiedy klient jest zadowolony z uzyskanego efektu. Uważamy, że najważniejszy jest zadowolony klient, dlatego wkładamy w naszą pracę maksymalne zaangażowanie.


Zapraszamy do współpracy!

Przykładowe realizacje: