Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

BeJoy od początku zajmuje się projektowaniem i produkcją opakowań, materiałów poligraficznych i reklamowych oraz wspierających sprzedaż. Wspieramy klienta już od poziomu pomysłu, kończąc na produkcie finalnym.

Nasz zespół to ludzi pełnych pasji, wiedzy i doświadczenia. Ciągle się rozwijamy, a często wybiegamy daleko przed konkurencję. Do projektów wykorzystujemy wszystko co nam wpadnie w ręce. W zasadzie wszystko, co pozwoli stworzyć wyjątkowy produkt.

Łączymy ze sobą różne materiały czy techniki znakowań. Dla potrzeb klientów przygotowujemy wizualizację 3d czy wycinamy prototypy.

Każdy Klient to nowe wyzwanie opatrzone celem: zwiększenie sprzedaży i minimalizacja kosztów produkcji. Kreatywny producent materiałów budujących wizerunek firmy i wspomagających sprzedaż to my 🙂

Z ciekawostek: w 2020 roku opracowaliśmy i zastrzegliśmy własny produkt wykonany z tektury falistej. Stanowi on podstawę gier DIY wykorzystywanych w różnego rodzaju promocjach. Wykonany zgodnie z normami UE dotyczącymi zabawek dla dzieci.

Przykładowe realizacje: