Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

BeePack Woskowijki

BeePack Woskowijki


Kategorie:
Zajmujemy się wykonywaniem woskowijek - opakowań ZERO-WASTE do ekologicznego przechowywania żywności. Woskowijki to idealna powierzchnia reklamowa!

Realizujemy zamówienia hurtowe z gotowych wzorów, w naszych standardowych opakowaniach z okienkiem lub pudełkach kraftowych z banderolą.

Przede wszystkim zaś woskowijki BeePack® możemy dowolnie personalizować, drukując grafikę wedle życzenia Klienta oraz służąc wsparciem graficznym i projektowym.

Nasz eco-gadżet świetnie sprawdza się w świecie, w którym ekologia nie może być już tylko pustym frazesem!

Zaufały nam już takie firmy jak: Empik, Miasto Stołeczne Warszawa, BBC Earth, Henkel, Łaciate, Gumtree, Thermomix, Biobazar, Helpa, Betterland, firmy cateringowe, wydawnictwa i wiele innych.

Woskowijek można używać zamiast folii spożywczej i aluminiowej do pakowania i przechowywania pieczywa, przekąsek, kanapek, warzyw, owoców i nabiału. Woskowijki są ekologiczne - używamy ich wielokrotnie i są biodegradowalne. Co więcej przechowywana w nich żywność zachowa świeżość na dłużej i mniej jej zmarnujemy. Woskowijki wykonywane są ręcznie z certyfikowanej tkaniny bawełnianej, pokrytej specjalną formułą na bazie 100% naturalnych składników.

Przykładowe realizacje: