Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Firma APS to obecnie najprężniej rozwijająca się i najbardziej wszechstronna firma reklamowa w kraju. To jedna z większych firm reklamowych w Polsce, wyposażona w stosowne narzędzia, niezbędne maszyny, urządzenia oraz zatrudniająca wykwalifikowany personel. Działająca na rynku reklamy od 1998 roku.


Drukarnia pracuje na powierzchni 500 m2 własnych hal produkcyjno – magazynowo – biurowych, wyposażonych w profesjonalne maszyny oraz urządzenia niezbędne w procesie produkcji i postprodukcji.


Dysponujemy wyspecjalizowaną kadrą pracowników. Pragniemy zapewnić naszemu klientowi kompleksową i profesjonalną obsługę 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Naszą mocną stroną jest wszechstronny park maszynowy oraz kompleksowość naszych usług.


Działamy od projektu do efektu, oferując pełny pakiet usług: poczynając od stworzenia wizualizacji reklamy, poprzez wydruk/produkcję, kończąc na montażu u klienta. Jesteśmy absolutnie samodzielni. W odróżnieniu od innych firm działających w branży, nie jesteśmy zależni od podwykonawców. Posiadamy własne, samodzielne studio DTP (zespół doświadczonych grafików), swoją cyfrową drukarnię wielkoformatową, postprodukcję oraz własne ekipy montażowe.


Na bieżąco poszerzamy naszą ofertę, nie boimy się trudnych albo nietypowych realizacji.


Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.


Zespół APS

Przykładowe realizacje: