Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Firma APR-Informmax powstała w 1985 roku.


Doświadczenie zdobyte w ciągu długoletniej działalności pozwala zaoferować produkty najwyższej jakości w bardzo przystępnych cenach.


Działamy w branży poligraficznej , proponujemy jednak pełną, kompleksową obsługę dotyczącą szerokiej palety ciekawych wyrobów reklamowych i produktów z grupy opakowań.


Obsługujemy browary, produkując dla nich podkładki pod szklanki (wafle / coastry), rozetki, kufle i szklanki z nadrukami firmowymi, oraz tace barmańskie z warstwą antypoślizgową na dnie.


Następnym produktem związanym z branżą gastronomiczną są kubki jednorazowe z nadrukiem firmowym ( nakłady już od 1000 sztuk).


Produktem wiodącym w naszej działalności są torby reklamowe: papierowe i foliowe. Na wszystkich możemy wykonać nadruki firmowe.  Produkujemy: torby papierowe standard - ucho z taśmy papierowej, Lux - ucho ze sznurka papierowego, skręcanego, oraz  exclusive - ucho ze sznurka plecionego, bawełnianego, składane ręcznie, z nadrukami nawet w pełnym kolorze.


Drugą dużą grupą są torby foliowe: (reklamówki) LDPE, HDPE, MDPE. Dbamy o nasze środowisko naturalne, w związku z tym proponujemy reklamówki oksybiodegradowalne.


Możemy się pochwalić realizacjami dla wielu podmiotów gospodarczych, oraz  firm krajowych i zagranicznych.


Nazwa firmy: APR-Informmax Władysław Ramus

Rok założenia firmy: 1985

Siedziba firmy: Kraków, ul. Morawskiego 5 lok. 10, 30-102 Kraków

Teren działania: cały kraj

Przykładowe realizacje: