Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Artykuły reklamowe (gadżety reklamowe)
Oferujemy artykuły reklamowe takie jak: breloki, długopisy, gry, kalendarze, kalkulatory, kubki, latarki, miarki, noże, otwieracze, parasole, pendrive (pamięć USB), smycze, torby, zegary i wiele innych. Na wszystkich gadżetach wykonujemy nadruki, grawerowanie lub tłoczenie zgodnie z życzeniem Klienta.

Koszulki
Oferujemy koszulki T shirts, koszulki polo, polary, bluzy, czapki, kurtki, kamizelki. Koszulki wykonane są z wysokogatunkowej bawełny, niektóre z dodatkiem poliestru lub elastanu. Polary wykonane są z poliestru. Na koszulkach, polarach, czapkach kurtkach i kamizelkach wykonujemy nadruki lub haft. W ofercie mamy ponad 40 kolorów koszulek w gramaturach od 140 do 240 g/m2.

Druk
Oferujemy kompleksowe usługi drukarskie, począwszy od komputerowego składu graficznego (DTP), poprzez naświetlenie CtP, druk, aż po usługi introligatorskie i dostarczenie gotowych prac do Klienta. Drukujemy do formatu B1 na arkuszowych maszynach 4 i 8 kolorowych firm Roland i Heidelberg. Niskonakładowe prace drukujemy na maszynach cyfrowych najwyższej klasy ("cyfrowy offset"). Wydrukowane prace mogą być przycinane, wykrawane (sztancowane), foliowane, lakierowane UV, kaszerowane, listwowane, tłoczone. Wykonujemy oprawy zeszytowe, klejone, spiralowane. Drukujemy katalogi, kalendarze, ulotki, plakaty, segregatory, teczki z rączką, teczki ofertowe, bloczki, koperty.


 


W ofercie naszej firmy, działającej na rynku już od dwudziestu lat, znajdziesz mnóstwo gadżetów i artykułów reklamowych najwyższej jakości, które bez wątpienia przypadną Ci do gustu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniając kompleksową obsługę od projektu aż do dostawy. U nas znajdziesz perfekcyjnie wykonanegadżety reklamowe różnego rodzaju, dzięki którym Twoja firma zdobędzie popularność oraz sympatię wielu nowych klientów, co w każdej branży jest niezmiernie ważne. Polecamy m.in. breloki, długopisy, gry, kalendarze, kalkulatory, kubki, latarki, miarki, noże otwieracze, parasole, pendrive, smycze, torby, zegary czy teczki i piórniki. Na wszystkich gadżetach i artykułach reklamowych, zgodnie z życzeniem klienta, wykonujemy nadruki, grawerowanie lub tłoczenie.

Nasze gadżety to przede wszystkim najwyższa jakość. Wykonywane są z uwzględnieniem najnowszych trendów w branży, co skutkuje produktami nowoczesnymi i estetycznymi. Decydując się na zamówienie naszych gadżetów i artykułów reklamowych masz gwarancję korzystnych cen, które zależą między innymi od wielkości danego zamówienia. Im więcej sztuk tym niższe ceny. Podczas realizacji zamówień uwzględniamy potrzeby każdego klienta, dzięki czemu otrzymują produkty, w pełni odpowiadające ich gustom i potrzebom.

Artykuły i gadżety reklamowe to doskonały sposób na promocję każdej firmy, niezależnie od profilu jej działalności. Korzystając z oferowanych przez nas gadżetów i artykułów reklamowych masz okazję rozwinąć współpracę z każdym swoim klientem - z pewnością pozytywnie zapamięta Twoją firmę od której otrzyma wysokiej jakości gadżet reklamowy. Nasze artykuły reklamowe to także świetny pomysł na oryginalny i nowoczesny prezent, który każdemu zapadnie w pamięć. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem posiadamy wielu zaufanych klientów. Bez trudu znajdziesz pozytywne opinie o naszej działalności. Oprócz doświadczenia i profesjonalizmu wyróżnia nas także nowoczesność oraz znajomość najnowszych trendów w naszej branży, dzięki czemu masz pewność zawsze modnych i pożądanych na rynku artykułów i gadżetów reklamowych.

Przykładowe realizacje: