Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Sięgnij po swoje marzenia. 6. edycja konkursu S...

Sięgnij po swoje marzenia. 6. edycja konkursu Strefy Studenta - Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations
2017-02-06

O polskich projektantach z roku na rok jest głośniej, zarówno w mediach jak i na światowych wystawach. Młodzi designerzy odnoszą spektakularne sukcesy i coraz częściej upominają się o nich zagraniczne firmy, które doceniają świeże podejście oraz pracowito

Szkolenia na RemaDays

Szkolenia na RemaDays
2017-02-03

Większy komfort hal w Nadarzynie to również większy niż dotychczas panel szkoleniowy. Podczas targów RemaDays Warsaw będziecie mieli Państwo możliwość skorzystania z wielu możliwości poszerzenia swojej wiedzy.

Nowe produkty w ofercie Integart: dla rynku rek...

Nowe produkty w ofercie Integart: dla rynku reklamy i LFP
2017-01-31

Integart nie stoi w miejscu i stale wzbogaca swoją ofertę produktową dedykowaną branży. Rynek reklamowy i LFP potrzebują nie tylko nowych technologii, ale także nowoczesnych podłoży do druku.

PIAP świętuje 10-lecie podczas Wieczoru Branżow...

PIAP świętuje 10-lecie podczas Wieczoru Branżowego
2017-01-24

Już 16-tego lutego br. w Warszawie w restauracji STIXX BAR&GRILL już po raz czwarty odbędzie się wieczór branżowy Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. Będzie to szczególna okazja, ponieważ tego samego dnia Izba świętować będzie jubileusz 10-lecia dzi

PIAP po raz czwarty na największych targach bra...

PIAP po raz czwarty na największych targach branżowych PSI 2017.
2017-01-17

Polska Izba Artykułów Promocyjnych po raz czwarty wzięła udział w  największych międzynarodowych targach artykułów reklamowych PSI, które odbyły się w dniach 10-12 stycznia 2017 roku w Düsseldorfie.

Piękne wnętrza, szybkie kampanie oraz pewna i ł...

Piękne wnętrza, szybkie kampanie oraz pewna i łatwa realizacja – folie Neschen
2016-12-27

Bez względu na to czy dekoracji poddawane są lokale komercyjne, budynki użyteczności publicznej czy po prostu wnętrza prywatne ich realizacja stawia przed nami wiele pytań i dylematów do rozwiązania. 

Nowi Członkowie PIAP

Nowi Członkowie PIAP
2016-12-21

W ostatnim kwartale br. szeregi Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych wzmocniło 4 nowych Członków. Są to firmy: Modern Forms Marcin Bosek, MJM Company Sp. z o.o., Reklamowe24 oraz Cartamundi Polska Sp z o.o..

Sposób na łatwe i szybkie realizacje - Neschen ...

Sposób na łatwe i szybkie realizacje - Neschen Easy Dot
2016-12-12

Bez względu na to czy dekoracji poddawane są lokale komercyjne, budynki użyteczności publicznej czy po prostu wnętrza prywatne ich realizacja stawia przed nami wiele pytań i dylematów do rozwiązania.

Atramenty Jetbest 6 lat na rynku polskim

Atramenty Jetbest 6 lat na rynku polskim
2016-12-09

Atramenty ekosolwentowe Jetbest to jeden z najważniejszych na rynku polskim zamienników atramentowych do ploterów opartych na głowicach piezoelektrycznych Epson wiodących producentów ploterów.

Dwunastu nowych Członków PIAP

Dwunastu nowych Członków PIAP
2016-11-29

Przez ostatni kwartał szeregi Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych wzmocniło aż dwunastu nowych Członków.

API TEXTILE LABoratory - relacja z warsztatów

API TEXTILE LABoratory - relacja z warsztatów
2016-10-31

Warsztaty przemysłowego druku na tekstyliach API TEXTILE LABoratory zakończone. W ciągu dwóch jednodniowych warsztatów przedstawiciele kilkudziesięciu firm poszerzali swoją praktyczną i teoretyczną wiedzę na temat druku sublimacyjnego i druku bezpośrednie

API TEXTILE LABoratory

API TEXTILE LABoratory
2016-10-03

W październiku szykuje się nie lada gratka dla firm chcących rozwinąć swoją produkcję druku na tekstyliach. 18 i 19 października w Łodzi odbędą się jednodniowe specjalistyczne laboratoria przemysłowego druku na tekstyliach organizowane przez firmę API.PL

Zakład Produkcji Opakowań TUBUS oraz VERUS Sp.j...

Zakład Produkcji Opakowań TUBUS oraz VERUS Sp.jawna w gronie Członków PIAP
2016-09-27

Zakład Produkcji Opakowań TUBUS oraz VERUS Sp.jawna to nowi Członkowie Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych, którzy zdecydowali się przystąpić do organizacji branżowej w trzecim kwartale 2016 roku.

+3168378

+3168378
2016-09-19

Tytułowe cyfry to nie jest numer telefonu do Holandii

API.PL na Targach Festiwal Druku 2016 relacja z...

API.PL na Targach Festiwal Druku 2016 relacja z działań targowych
2016-09-15

Festiwal Druku 2016 już zakończony. API.PL w tej edycji na 2 stoiskach pokazało kompletne linie produkcyjne do sublimacji, druku ekosolwentowego, druku DTG, druku UV oraz szeroką ofertę mediów.

CERTYFIKACJA MS OFFICE

CERTYFIKACJA MS OFFICE
2016-09-06

MDszkolenia.pl jako Autoryzowane Centrum Testowe Certiport oferuje egzaminy, które potwierdzają umiejętności obsługi pakietu Microsoft Office.

PIAP aktywnie w Chorzowie- relacja z ósmego Spo...

PIAP aktywnie w Chorzowie- relacja z ósmego Spotkania Regionalnego PIAP
2016-08-25

Dnia 24 sierpnia br. w Chorzowie odbyło się już ósme Spotkanie Regionalne dla firm z branży artykułów promocyjnych i Członków organizacji branżowej Polska Izba Artykułów Promocyjnych.

Poznaj nowości na OneDay Roadshow!

Poznaj nowości na OneDay Roadshow!
2016-08-25

OneDay Roadshow to doskonała okazja do bliższego poznania oferty firm z branży reklamowej, oraz zaczerpnięcia inspiracji na prowadzenie własnego biznesu.

Targi Packaging Innovations szansą dla studentó...

Targi Packaging Innovations szansą dla studentów na międzynarodową karierę
2016-08-19

Są młode, zdolne i wykształcone. Mają wszystko, aby zdobyć uznanie w branży opakowań. Nie czekają, aż ktoś je zauważy - same próbują zainteresować swoimi pracami znawców wzornictwa i designu.

3 ZŁOTE MEDALE - API.PL ZAPRASZA NA FESTIWAL D...

3 ZŁOTE MEDALE  - API.PL ZAPRASZA NA FESTIWAL DRUKU 2016
2016-08-18

API.PL zdobywca 3 Złotych Medali (edycja 2016) zaprasza na Festiwal Druku 2016! Już 7i 8 września w Warszawie Święto Druku i możliwość zapoznania się z trendami rozwoju druku wielkoformatowego oraz światowymi nowościami.

K2-DESIGN oraz ART OPEN Studio Reklamy w gronie...

K2-DESIGN oraz ART OPEN Studio Reklamy w gronie Członków PIAP
2016-08-16

Niezmiernie miło powitać w gronie Członków PIAP nowe agencje reklamowe - K2-DESIGN oraz ART OPEN Studio Reklamy. Bardzo cieszy nas fakt, iż coraz więcej agencji na rynku dostrzega potencjał w naszej organizacji branżowej i widzi potrzebę zrzeszania się i

Ruszają Spotkania Regionalne PIAP 2016 - PIAP z...

Ruszają Spotkania Regionalne PIAP 2016 - PIAP zaprasza do Katowic i Warszawy
2016-08-12

Na spotkania regionalne PIAP zostaną zaproszeni Członkowie PIAP – dostawcy artykułów reklamowych oraz agencje reklamowe, jak również firmy branżowe, nie będące Członkami stowarzyszenia.