Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

PIAP po raz kolejny organizatorem Wieczoru Bran...

PIAP po raz kolejny organizatorem Wieczoru Branżowego
2018-01-03

Już 8-go lutego 2018 roku w Warszawie w restauracji STIXX BAR&GRILL po raz piąty odbędzie się Wieczór Branżowy Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. Spotkanie ma na celu integrację przedstawicieli firm członkowskich PIAP.

Reklamy w Internecie a w telewizji – czy są pod...

Reklamy w Internecie a w telewizji – czy są podobne?
2017-12-21

Specyfika reklamy internetowej znacznie różni się od tych przekazów reklamowych, które znamy z telewizji. Nie tylko kanał komunikacyjny jest inny, ale również grupy odbiorców, a co za tym idzie, inny powinien być sposób przedstawiania produktu, firmy czy usługi.

E-commerce i budowanie marki

E-commerce i budowanie marki
2017-12-19

Zdobycie zaufania klientów w branży e-commerce nie jest łatwe. Budowanie marki to proces żmudny i długotrwały. W najtrudniejszej sytuacji są drobni przedsiębiorcy, którzy zmuszeni są konkurować z wielkimi gigantami mającymi największy udział w sprzedaży internetowej.

Gadżety do smartfonów – najciekawsze i najbardz...

Gadżety do smartfonów – najciekawsze i najbardziej nietuzinkowe produkty, które oferuje współczesny rynek akcesoriów reklamowych
2017-12-18

Smartfony same w sobie są jednym wielkim gadżetem, choć ich rozmiar (zwłaszcza grubość) sugerują, że wewnątrz każdy element jest ściśle dopasowany do innych oraz że można je bez problemu nosić w kieszeni, unikając efektu wypchania.

3 kroki do skutecznego programu lojalnościowego...

3 kroki do skutecznego programu lojalnościowego. Jak go stworzyć?
2017-12-14

Programy lojalnościowe to dla Twoich klientów chleb powszedni. Udział w tego rodzaju programach proponują im sprzedawcy w dużych sieciach supermarketów, na stacjach benzynowych, ale także w wielu sklepach internetowych.

Jak budować dobry wizerunek firmy?

Jak budować dobry wizerunek firmy?
2017-12-07

Prowadząc przedsiębiorstwo, jej sytuacja finansowa nie jest jedyną rzeczą, nad którą należy trzymać pieczę. Bardzo ważne są także dobra opinia klientów i renoma w lokalizacji, w której pojawiają się nasze produkty lub prowadzone są nasze usługi.

Premierowa edycja Targów Opakowań ExpoOPAKOWANI...

Premierowa edycja Targów Opakowań ExpoOPAKOWANIA już za nami
2017-11-27

Targi ExpoOPAKOWANIA to nowe unikatowe wydarzenie w kalendarzu Expo Silesia, które zgromadziło ponad 100 Wystawców prezentujących na swoich stoiskach maszyny i urządzenia do produkcji opakowań, technologie oraz gotowe produkty.

Biuro PIAP oficjalnie otwarte

Biuro PIAP oficjalnie otwarte
2017-11-27

Dnia 24 listopada br. odbyło się uroczyste otwarcie biura Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w Kętach przy ul.Krakowskiej 72. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele firm Członkowskich PIAP.

Zarejestruj się na RemaDays Warsaw 2018

Zarejestruj się na RemaDays Warsaw 2018
2017-11-23

14. edycja jednych z największych targów reklamowych na świecie RemaDays Warsaw już za nieco ponad 2 miesiące. Targi, podobnie jak w tym roku, odbędą się w halach PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Rozpoczęła się rejestracja dla zwiedzających oraz dystrybucja zaproszeń mailowych.

Nowe firmy przystępują do PIAP

Nowe firmy przystępują do PIAP
2017-11-16

Kando Plus, Pretium, Reklamadlabiznesu.pl, Rolmet, XBS Logistics to firmy, które w ostatnim czasie zdecydowały się przystąpić do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.

RemaDays Warsaw 2018 – rejestracja zwiedzającyc...

RemaDays Warsaw 2018 – rejestracja zwiedzających rozpoczęta
2017-11-08

14. edycja jednych z największych targów reklamowych na świecie RemaDays Warsaw zbliża się wielkimi krokami. Targi, podobnie jak w tym roku, odbędą się w halach PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy.

RemaDays Warsaw - Targi pełne pomysłów

RemaDays Warsaw - Targi pełne pomysłów
2017-10-27

Targi RemaDays Warsaw 2018 odbędą się w dniach 7-9 lutego 2018 roku w Warsaw Expo w Nadarzynie. Podczas zbliżającej się edycji czeka na Państwa jeszcze więcej możliwości.

Znamy program Kongresu ART OF COLOR

Znamy program Kongresu ART OF COLOR
2017-10-12

Sześć sesji tematycznych, 26 ekspertów, 23 wykłady, a do tego praktyczne warsztaty i panele dyskusyjne – tak będzie wyglądał dwudniowy „Kongres ART OF COLOR. Nowy wymiar druku”

Ponad 3,2 miliony odzyskane dzięki usłudze Not ...

Ponad 3,2 miliony odzyskane dzięki usłudze Not Recommend
2017-10-11

Partnerzy Programu Solidni w Biznesie dzięki usłudze Not Recommend odzyskali już ponad 3,2 miliona złotych. Usługa to jedyne tego typu narzędzie dedykowane do branży reklamowej, które promuje firmy najbardziej wiarygodne finansowo.

PIAP prelegentem 9-tego Forum Marketingu Zinteg...

PIAP prelegentem 9-tego Forum Marketingu Zintegrowanego
2017-10-06

Polska Izba Artykułów Promocyjnych organizacja branżowa zrzeszająca ponad 170 firm z branży upominków reklamowych po raz pierwszy weźmie udział jako prelegent w 9-tym Forum Marketingu Zintegrowanego organizowanym przez Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego.

API.PL na Festiwalu Druku 2017

API.PL na Festiwalu Druku 2017
2017-09-20

Targi Festiwal Druku to najważniejsze wydarzenie wystawiennicze w naszej branży w drugiej połowie roku. To również szansa na prezentację nowych rozwiązań szerokiej rzeczy zwiedzających.

News - RemaFlesz wrzesień

News - RemaFlesz wrzesień
2017-09-20

W RemaTV Flesz są prezentowane wybrane, najważniejsze wydarzenia w branży reklamowej i poligraficznej. Co znajdziecie Państwo we wrześniowym wydaniu?

Czwarta edycja Spotkań Regionalnych PIAP za nami!

Czwarta edycja Spotkań Regionalnych PIAP za nami!
2017-09-08

Początkiem września br. odbyły się kolejne Spotkania Regionalne organizowane przez Polską Izbę Artykułów Promocyjnych. Była to już czwarta edycja spotkań, które Izba kontynuuje od 2014 roku.

Targi RemaDays Warsaw coraz bliżej

Targi RemaDays Warsaw coraz bliżej
2017-09-07

Czas rozpocząć intensywne przygotowania do targów RemaDays Warsaw 2018, które odbędą się w dniach 7-9 lutego w halach Warsaw Expo w Nadarzynie.

DRUKARKI WIELKOFORMATOWE HP LATEX – UNIWERSALNO...

DRUKARKI WIELKOFORMATOWE HP LATEX – UNIWERSALNOŚĆ PRZEDE WSZYSTKIM
2017-09-04

Prawdopodobnie nikt nie przypuszczał, że rok 2008 będzie punktem zwrotnym dla rynków, w których tak istotny jest druk wielkoformatowy. Zaprezentowana przez HP pierwsza generacja technologii lateksowej szybko przypadła do gustu użytkownikom i stała się wiodącą technologią.

Gifts Journal- postaw na wizerunek!

Gifts Journal- postaw na wizerunek!
2017-08-17

Już wkrótce ukaże się trzecie w tym roku wydanie magazynu Gifts Journal Polska. Jest to doskonała okazja do tego, aby zaprezentować swoją ofertę i wyróżnić się w branży.

PIAP apeluje do Ministra Finansów

PIAP apeluje do Ministra Finansów
2017-08-17

Ministerstwo Finansów planuje wprowadzenie zmian w podatku dochodowym. Chodzi o limity odliczania kosztów uzyskania przychodów dla usług tzw. niematerialnych, czyli m.in. doradztwo, księgowość, rekrutacje czy korzystanie ze znaków towarowych.

REDA a.s. nowym Członkiem PIAP

REDA a.s. nowym Członkiem PIAP
2017-07-26

REDA a.s. to nowy Członek PIAP, który na przełomie czerwca/lipca br. roku przystąpił do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.

Ekosolwentowe Dni Otwarte w API.PL

Ekosolwentowe Dni Otwarte w API.PL
2017-07-19

API.PL zaprasza na EKOSOLWENTOWE DNI OTWARTE! W dniach 31 lipiec – 1 sierpnia na indywidualnych konsultacjach będzie można poznać możliwości ploterów ekosolwentowych serii EPSON SureColor SC-S, które podbiły rynek europejski.

PIAP zaprasza do Gdyni i Katowic

PIAP zaprasza do Gdyni i Katowic
2017-07-19

Wraz z początkiem września br. w Katowicach i Gdyni odbędą się kolejne już Spotkania Regionalne Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. Ich uczestnicy będą mogli się poznać, wymienić doświadczeniami, a także wziąć udział w atrakcyjnym szkoleniu.