Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Dlaczego warto korzystać z gadżetów reklamowych?

Dlaczego warto korzystać z gadżetów reklamowych?
2019-03-29

Reklamowe detale - gadżety chociażby w postaci breloków - nie muszą być elementem drugiego lub trzeciego planu i być spychane gdzieś na margines zainteresowania. Wystarczy, że cechuje je wysoka jakość wykonania i kreatywność projektowa, a w pełni spełniają swoje zadanie...

Czy warto skorzystać z pomocy agencji interakty...

Czy warto skorzystać z pomocy agencji interaktywnej?
2019-03-29

Prowadzenie firmy wymaga strategii marketingowej, która powinna ewoluować i zmieniać się w taki sposób, żeby trafiać do potencjalnych klientów i użytkowników. Każda marka powinna być odpowiednio promowana, a kontakt z klientem to jedna z najważniejszych kwestii.

Jubileuszowa edycja RemaDays Kiev 2019 – święto...

Jubileuszowa edycja RemaDays Kiev 2019 – święto branży reklamowej w Ukrainie
2019-03-27

W centrum wystawienniczym IEC-EXPO Kiev swoją ofertę mogło zaprezentować ponad 100 wystawców. Najnowsze osiągnięcia producentów, importerów i dystrybutorów produktów i usług reklamowych mogło podziwiać wielu profesjonalistów z branży reklamy i poligrafii.

Drukarnia Enveloper Poznań

Drukarnia Enveloper Poznań
2019-03-21

Koperty bąbelkowe i zwykłe, teczki ofertowe, papiery firmowe, wizytówki to tylko niektóre z artykułów papierniczych, które są niezbędne w każdej firmie. Z usług drukarni w mniejszym lub w większym stopniu korzystają niemal wszyscy przedsiębiorcy.

Wirtualny przewodnik po targach RemaDays Warsaw...

Wirtualny przewodnik po targach RemaDays Warsaw 2019 – RemaDays Online
2019-03-20

Chciałbyś ponownie odwiedzić targi RemaDays i dotrzeć do swojego dostawcy? Już teraz na stronie internetowej targów reklamy i druku RemaDays Warsaw została uruchomiona zakładka RemaDays Online, która umożliwi Państwu odbyć wirtualny spacer po tegorocznych wystawcach warszawskiej imprezy branżowej. Jak działa to narzędzie?

PODPISZ PETYCJĘ - UPOMINEK ZA 10 ZŁ MARKETINGU ...

PODPISZ PETYCJĘ - UPOMINEK ZA 10 ZŁ MARKETINGU NIE ZBUDUJE!
2019-03-13

Polska Izba Artykułów Promocyjnych zrzeszająca ponad 170 przedsiębiorstw z branży upominków reklamowych i szeroko pojętej reklamy rozpoczęła zbiórkę petycji w sprawie poparcia akcji -podniesienia limitów kwotowych na nieodpłatne przekazywanie prezentów o małej wartości osobom trzecim oraz doprecyzowanie tych kwot jako wartości netto!

Rekordowa Strefa Studenta

Rekordowa Strefa Studenta
2019-03-12

Strefa Studenta to konkurs dla młodych i kreatywnych projektantów. Każdego roku najlepsi studenci stają w szranki, by zaskoczyć Jury pomysłem, funkcjonalnością czy szatą graficzną. Rok 2019 przyniósł „Strefie” wiele zmian.

Korony Reklamy 2019 rozdane!

Korony Reklamy 2019 rozdane!
2019-03-07

Tradycją targów RemaDays Warsaw jest coroczny konkurs Korony Reklamy, któremu patronuje program Solidni w Biznesie. Tegorocznych laureatów poznaliśmy podczas uroczystego Wieczoru Targowego pierwszego dnia targów.

Niesztampowa forma reklamy

Niesztampowa forma reklamy
2019-03-06

Niezależnie od branży, czy gałęzi gospodarki podstawowym celem każdej firmy jest dotarcie do klienta. Jest to fakt oczywisty i powszechnie znany, jednak z roku na rok trudniejszy do zrealizowania.

Magiczny Wieczór Branżowy PIAP

Magiczny Wieczór Branżowy PIAP
2019-03-05

PIAP 14 lutego br. celebrował kolejny, dziewiąty już, wspólny Wieczór Branżowy. Czy to data przypadkowa? Niekoniecznie, bo wszystkich członków łączy miłość do upominków reklamowych.

Standy reklamowe i prezentery - co warto wiedzi...

Standy reklamowe i prezentery - co warto wiedzieć?
2019-02-28

Z dzisiejszego artykułu dowiesz się czym są standy reklamowe, określane po polsku jako stojaki reklamowe. Rozwiniemy także wątek prezenterów i poznamy odpowiedź na pytanie - czy warto inwestować w obie formy reklamy. Zapraszamy do lektury.

PIAP lobbuje u Rzecznika Małych i Średnich Prze...

PIAP lobbuje u Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców
2019-02-27

Walka o podniesienie limitów na nieodpłatne przekazywanie upominków trwa. PIAP od początku roku zapowiada wzmocnienie działań lobbingowych w celu podniesienia limitów kwotowych na nieodpłatne przekazanie prezentów osobom trzecim.

Komplementarne.pl – pierwszy e-sklep z urządzen...

Komplementarne.pl – pierwszy e-sklep z urządzeniami do post-finishingu! Integart stawia na wygodę i komfort zakupów.
2019-02-26

Sklep internetowy Komplementarne.pl został stworzony z myślą o firmach działających w obszarze Signs&Display oraz LFP. W jego ofercie znajdują się najbardziej innowacyjne maszyny i urządzenia, których zadaniem jest nie tylko wspieranie dotychczasowej działalności produkcyjnej, ale przede wszystkim umożliwienie rozwoju.

Strefa Studenta – konkurs na projekt, który moż...

Strefa Studenta – konkurs na projekt, który może otworzyć drzwi do branży opakowań
2019-02-21

Międzynarodowe Targi Packaging Innovations wchodzą w drugą dekadę istnienia i już 2-3 kwietnia będziemy świadkami ich 11. edycji, jak zwykle w EXPO XXI Warszawa. Przez ponad dziesięć lat zauważyliśmy wiele trendów w branży, jednym z nich jest rozwój kreacji opakowań.

PIAP na jubileuszowej XV-tej edycji RemaDays 2019

PIAP na jubileuszowej XV-tej edycji RemaDays 2019
2019-02-21

Jubileuszowa XV-sta edycji targów RemaDays 2019 była szczególnym wydarzeniem dla Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych organizacji branżowej, zrzeszającej ponad 170 przedsiębiorców z branży upominków reklamowych i szeroko pojętej reklamy.

Ostatni dzień targów RemaDays Warsaw 2019

Ostatni dzień targów RemaDays Warsaw 2019
2019-02-15

Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw 2019 dobiegły końca. Jest to jednak nie tylko czas pożegnań, ale i początek bardzo owocnej współpracy oraz nowych kontaktów biznesowych, które udało się nawiązać podczas obfitujących w wydarzenia 3 targowych dni.

Jubileuszowe targi RemaDays Warsaw 2019 właśnie...

Jubileuszowe targi RemaDays Warsaw 2019 właśnie wystartowały!
2019-02-14

13 lutego rozpoczęła się jubileuszowa, 15. edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays Warsaw. Przez kolejne 3 dni warszawskie centrum wystawiennicze staje się miejscem licznych spotkań przedstawicieli z branży reklamowej, areną wymiany cennych doświadczeń i prezentacji najnowszych osiągnięć, produktów oraz technologii z aż 11 sektorów targowych.

Michael E. Porter – twórca koncepcji 5 sił Port...

Michael E. Porter – twórca koncepcji 5 sił Portera – gościem Golden Marketing Conference
2019-02-13

Światowej sławy autorytet w dziedzinie strategii organizacji i konkurencji, najczęściej cytowany obecnie naukowiec ekonomii i biznesu Michael E. Porter przyjedzie do Polski na zaproszenie Grupy MTP, organizatora Golden Marketing Conference.

Billboardy reklamowe dla małych i średnich firm

Billboardy reklamowe dla małych i średnich firm
2019-02-12

Myślisz o założeniu własnej firmy? A może już ją posiadasz i wpisujesz się w zbiór właścicieli małych/średnich firm? Jeżeli tak to doskonale wiesz, jak trudne są początki każdej nowej firmy i ile wysiłku potrzeba, aby utrzymać się na rynku, aby utrzymać uwagę swoich odbiorców, kontrahentów czy klientów.

Namioty reklamowe - wizytówka Twojej firmy

Namioty reklamowe - wizytówka Twojej firmy
2019-02-12

Namioty reklamowe są doskonałym sposobem na promocję firmy. Mają możliwość nadania im niemal dowolnej kolorystyki, nadrukowania sloganu, logotypu, fotografii, nazwy marki itp. Możliwości wykorzystania tak dużej powierzchni na promocję firmy jest bardzo wiele.

Parking RemaDays - Ważne informacje

Parking RemaDays - Ważne informacje
2019-02-08

Do targów Remadays Warsaw pozostał tydzień! W trosce o udany pobyt i komfort wszystkich zwiedzających organizator przygotował dla Państwa kilka najważniejszych informacji związanych z wjazdem na teren wydarzenia.

Stylowe pióra wieczne Waterman

Stylowe pióra wieczne Waterman
2019-02-05

Pióra Waterman to świetny wybór dla osób, które szukają markowego pióra w przystępnej cenie i jednocześnie zależy im na ciekawym designie oraz dopracowanych detalach.

Podejmij wyzwanie – zaprojektuj opakowanie! Zgł...

Podejmij wyzwanie – zaprojektuj opakowanie! Zgłoś swój projekt do Strefy Studenta
2019-01-24

Mówią, że marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia. Nie inaczej jest w przypadku ambicji zawodowych. Już po raz 8. rusza konkurs Strefa Studenta – szansa dla młodych projektantów opakowań na postawienie pierwszych kroków na ścieżce kariery w branży opakowań.

Udana promocja firmy dzięki ściankom pop-up

Udana promocja firmy dzięki ściankom pop-up
2019-01-22

Ścianki reklamowe cieszą się ogromną popularnością. Dzięki nim można promować swoją firmę i oferowane przez nią produkty, bez konieczności nadwyrężania budżetu.

PIAP na RemaCongress 2019

PIAP na RemaCongress 2019
2019-01-22

Przed nami targi RemaDays Warsaw 2019, które co roku gromadzą całą branżę reklamową, stając się okazją do spotkań także między członkami Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. Tym razem Izba zabierze głos również podczas RemaCongress, gdzie V-ce Prezes PIAP, Anna Roszczak, wygłosi wykład na temat skuteczności upominków reklamowych.

Przyjdź na targi RemaDays Warsaw i wygraj nagro...

Przyjdź na targi RemaDays Warsaw i wygraj nagrodę!
2019-01-16

Podobnie jak w latach ubiegłych także podczas targów RemaDays Warsaw  2019 organizowana jest loteria dla zwiedzających. W tym roku również nie zabraknie emocji związanych z tym, kto okaże się wielkim zwycięzcą i opuści targi z wyjątkową nagrodą!

Automatyzacja marketingu sposobem na skuteczną ...

Automatyzacja marketingu sposobem na skuteczną sprzedaż
2019-01-11

Automatyzacja marketingu ma wielu zwolenników. To ta grupa przedsiębiorców, która jest zwolennikiem systematyzacji rynku sprzedaży towarów i usług i wierzy, że rynkiem rządzą ściśle określone mechanizmy, które wystarczy poznać, by odnieść sukces.

Uroczyste śniadanie biznesowe podczas RemaDays ...

Uroczyste śniadanie biznesowe podczas RemaDays Warsaw 2019
2019-01-08

Jak co roku, w ostatnim dniu targów RemaDays Warsaw odbędzie się Śniadanie Biznesowe, w czasie którego partnerzy programu Solidni w Biznesie jako pierwsi poznają laureatów targowych „rozgrywek”.

PIAP po raz kolejny organizatorem Wieczoru Bran...

PIAP po raz kolejny organizatorem Wieczoru Branżowego
2019-01-07

W walentynkowy wieczór 14-go lutego 2019 roku branża artykułów promocyjnych skupiona wokół PIAP po raz szósty spotka się na corocznej integracji. Wieczór Branżowy odbędzie się w Warszawie w lokalu Mysia 3.

Torby bawełniane z nadrukiem - doskonała reklam...

Torby bawełniane z nadrukiem - doskonała reklama w przyjaznej dla środowiska formie
2019-01-03

Torby bawełniane z nadrukiem to znakomite połączenie świetnej reklamy i prawdziwej ekologii. Korzystając z zamienników toreb foliowych przyczyniasz się do chronienia środowiska naturalnego. Reklama na torbie bawełnianej jest także znacznie trwalsza...

Exito Group uruchamia nową stronę firmy AdPen

Exito Group uruchamia nową stronę firmy AdPen
2018-12-20

Exito Group uruchamia nową stronę marki AdPen, która jest dostępna pod adresem adpen.com.pl . Zaktualizowana wersja serwisu poza odświeżonym layoutem i unowocześnioną nawigacją względem poprzedniej wersji, posiada kilka przydatnych funkcji, które jeszcze bardziej ułatwią cały proces realizacji zamówień.