Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Zadbaj o prędkość działania Twojej strony inter...

Zadbaj o prędkość działania Twojej strony internetowej.
2017-05-17

Pewnie większość użytkowników portalu nigdy nie pomyślała nawet o tym, że prędkość strony ma duży wpływ na generowaną przez nią sprzedaż. Zazwyczaj w procesie tworzenia nowej strony zagłębiamy sie w tak wielu aspektach, że pomijamy tak istotny element jak

RemaDays Warsaw 2017 – poznaliśmy opinię zwiedz...

RemaDays Warsaw 2017 – poznaliśmy opinię zwiedzających
2017-05-15

Jakie cele postawili przed sobą goście targów RemaDays Warsaw 2017? Czy plany zostały wykonane? Który dzień imprezy przyciągnął do hal najwięcej zwiedzających? Jakie są oczekiwania w stosunku do następnej edycji reklamowego święta? Na te i inne pytania zn

15-lecie istnienia firmy GJC Inter Media

15-lecie istnienia firmy GJC Inter Media
2017-05-11

Firma GJC Inter Media niedawno obchodziła jubileusz 15-lecia istnienia. Począwszy od 2002 roku firma prężnie się rozwinęła organizując kolejne imprezy targowe oraz powołując do życia inicjatywy umacniające branżę reklamową i poligraficzną.

Dni otwarte after FESPA - odważ się, drukuj wsz...

Dni otwarte after FESPA - odważ się, drukuj wszechstronnie - już od 18 maja!
2017-05-09

Tegoroczna FESPA odbywająca się w Hamburgu w terminie 8-12 maja będzie sporym wyzwaniem dla organizatorów. Całemu przedsięwzięciu przyświeca hasło "Dare to Print Different". Odważ się! drukuj… Wszechstronnie!

Poznaj jeszcze raz wystawców, czyli RemaDays On...

Poznaj jeszcze raz wystawców, czyli RemaDays Online 2017
2017-04-13

Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw 2017 już za nami. Bardzo dziękujemy za udział w tegorocznej edycji i obdarzenie nas zaufaniem. Kolejna, 14 edycja RemaDays Warsaw 2018 odbędzie się od 7 do 9 lutego 2018 r.

EBK Reklama i Falk&Ross Group w gronie Członków...

EBK Reklama i Falk&Ross Group w gronie Członków PIAP
2017-04-04

W marcu br. grono Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych powiększyło się o nowe firmy z branży. Członkami stowarzyszenia branżowego PIAP zostały firmy: EBK Reklama i Falk&Ross Group Polska Sp.z o.o.

Targi – skuteczna forma promocji firm z branży ...

Targi – skuteczna forma promocji firm z branży zabawkarskiej?
2017-03-23

Rynek zabawek w Polsce rozwija się w zawrotnym tempie i według firmy badawczej NPD Group należymy do krajów o największej dynamice wzrostu sprzedaży zabawek, nie tylko w Europie, ale również na świecie.

Integart na Packaging Innovations 2017 – już od...

Integart na Packaging Innovations 2017 – już od 4 kwietnia!
2017-03-22

Packaging Innovations 2017 to jedne z najważniejszych targów opakowań w Europie. Najbliższa, IX edycja imprezy, odbędzie się w dniach 4-5 kwietnia 2017 roku w EXPO XXI w Warszawie. Udział w wydarzeniu weźmie także firma Integart.

Fabryka Smyczy, Spólnota- Drzewna Spółdzielnia ...

Fabryka Smyczy, Spólnota- Drzewna Spółdzielnia Pracy, Patcar w gronie Członków PIAP
2017-03-22

W pierwszym kwartale br. grono Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych powiększyło się o nowe firmy z branży. Członkami stowarzyszenia branżowego PIAP zostały firmy: Fabryka Smyczy, Spólnota- Drzewna Spółdzielnia Pracy, Patcar.

Unikatowe statuetki i medale – katalog Modern F...

Unikatowe statuetki i medale – katalog Modern Forms 2017
2017-03-10

Chcesz wiedzieć, w czym tkwi sekret statuetek i medali oraz na czym polega ich wyjątkowość, która sprawia, że są czymś więcej niż tylko zwykłym wyróżnieniem? Dowiedz się, co firm Modern Forms przygotowała dla ciebie w 2017 roku – zobacz nowy katalog produ

GAUDI INSPIRES – PROMOCYJNE CENY URZĄDZEŃ TYLKO...

GAUDI INSPIRES – PROMOCYJNE CENY URZĄDZEŃ TYLKO DO KOŃCA MARCA
2017-03-03

Targi RemaDays już za nami, ale promocja Gaudi Inspires w Integart ciągle trwa. Wszyscy, którzy z jakichkolwiek powodów nie byli w stanie odwiedzić stoiska Integart podczas targów zapraszamy serdecznie do odwiedzenia HP DEMO LAB w Błoniu pod Wrocławiem.

10 lat wspólnych sukcesów! Jubileusz PIAP podc...

10 lat wspólnych sukcesów!  Jubileusz PIAP podczas Wieczoru Branżowego PIAP 2017
2017-03-02

Siódma edycja Wieczoru Branżowego Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych była szczególnym wydarzeniem dla Zarządu i Członków Izby. Dokładnie 16 lutego br. PIAP obchodził 10-lecie istnienia organizacji na rynku. Wieczór Branżowy PIAP stał się więc doskonałą

API.PL na Targach RemaDays 2017 - Relacja

API.PL na Targach RemaDays 2017 - Relacja
2017-03-01

Stoisko API.PL na targach RemaDays 2017 to 144m2, pełne kluczowych technologii do druku wielkoformatowego. Plotery UV marki HandTop, plotery ekosolwentowe marki EPSON, szeroka gama urządzeń do sublimacji i DTG marek EPSON i Transmatic oraz specjalne stano

Liczby nie kłamią – RemaDays Warsaw 2017 zakońc...

Liczby nie kłamią – RemaDays Warsaw 2017 zakończone
2017-03-01

13. edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw przeszła do historii. Było to wydarzenie, w którym trzeba było wziąć udział. Z takiego założenia wyszło ponad 760 wystawców, których najnowsze osiągnięcia mogło przez trzy dni podziwi

Rola prezentów w budowaniu relacji biznesowych

Rola prezentów w budowaniu relacji biznesowych
2017-02-23

Zbudowanie długotrwałych relacji z pracownikami, klientami czy partnerami biznesowymi, przekłada się na realizację celów założonych przez przedsiębiorstwa. Z kolei drobne upominki wręczane podczas spotkań biznesowych i prezenty dla pracowników, mają bezpo

Sięgnij po swoje marzenia. 6. edycja konkursu S...

Sięgnij po swoje marzenia. 6. edycja konkursu Strefy Studenta - Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations
2017-02-06

O polskich projektantach z roku na rok jest głośniej, zarówno w mediach jak i na światowych wystawach. Młodzi designerzy odnoszą spektakularne sukcesy i coraz częściej upominają się o nich zagraniczne firmy, które doceniają świeże podejście oraz pracowito

Szkolenia na RemaDays

Szkolenia na RemaDays
2017-02-03

Większy komfort hal w Nadarzynie to również większy niż dotychczas panel szkoleniowy. Podczas targów RemaDays Warsaw będziecie mieli Państwo możliwość skorzystania z wielu możliwości poszerzenia swojej wiedzy.

Nowe produkty w ofercie Integart: dla rynku rek...

Nowe produkty w ofercie Integart: dla rynku reklamy i LFP
2017-01-31

Integart nie stoi w miejscu i stale wzbogaca swoją ofertę produktową dedykowaną branży. Rynek reklamowy i LFP potrzebują nie tylko nowych technologii, ale także nowoczesnych podłoży do druku.

PIAP świętuje 10-lecie podczas Wieczoru Branżow...

PIAP świętuje 10-lecie podczas Wieczoru Branżowego
2017-01-24

Już 16-tego lutego br. w Warszawie w restauracji STIXX BAR&GRILL już po raz czwarty odbędzie się wieczór branżowy Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. Będzie to szczególna okazja, ponieważ tego samego dnia Izba świętować będzie jubileusz 10-lecia dzi

PIAP po raz czwarty na największych targach bra...

PIAP po raz czwarty na największych targach branżowych PSI 2017.
2017-01-17

Polska Izba Artykułów Promocyjnych po raz czwarty wzięła udział w  największych międzynarodowych targach artykułów reklamowych PSI, które odbyły się w dniach 10-12 stycznia 2017 roku w Düsseldorfie.

Piękne wnętrza, szybkie kampanie oraz pewna i ł...

Piękne wnętrza, szybkie kampanie oraz pewna i łatwa realizacja – folie Neschen
2016-12-27

Bez względu na to czy dekoracji poddawane są lokale komercyjne, budynki użyteczności publicznej czy po prostu wnętrza prywatne ich realizacja stawia przed nami wiele pytań i dylematów do rozwiązania. 

Nowi Członkowie PIAP

Nowi Członkowie PIAP
2016-12-21

W ostatnim kwartale br. szeregi Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych wzmocniło 4 nowych Członków. Są to firmy: Modern Forms Marcin Bosek, MJM Company Sp. z o.o., Reklamowe24 oraz Cartamundi Polska Sp z o.o..

Sposób na łatwe i szybkie realizacje - Neschen ...

Sposób na łatwe i szybkie realizacje - Neschen Easy Dot
2016-12-12

Bez względu na to czy dekoracji poddawane są lokale komercyjne, budynki użyteczności publicznej czy po prostu wnętrza prywatne ich realizacja stawia przed nami wiele pytań i dylematów do rozwiązania.

Atramenty Jetbest 6 lat na rynku polskim

Atramenty Jetbest 6 lat na rynku polskim
2016-12-09

Atramenty ekosolwentowe Jetbest to jeden z najważniejszych na rynku polskim zamienników atramentowych do ploterów opartych na głowicach piezoelektrycznych Epson wiodących producentów ploterów.

Dwunastu nowych Członków PIAP

Dwunastu nowych Członków PIAP
2016-11-29

Przez ostatni kwartał szeregi Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych wzmocniło aż dwunastu nowych Członków.