Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Już 50 proc. specjalistów pracuje w IT bez wyżs...

Już 50 proc. specjalistów pracuje w IT bez wyższego wykształcenia technicznego
2019-05-13

Jak czytamy w raporcie Randstad, z perspektywy pracodawców doświadczony programista powinien pochwalić się przede wszystkim praktycznymi umiejętnościami programowania, czyli najlepiej swoimi projektami.

Odwiedź strefę EKOPACK i znajdź odpowiedź na py...

Odwiedź strefę EKOPACK i znajdź odpowiedź na pytania związane z nowymi przepisami UE dotyczącymi produkcji plastiku
2018-12-17

W związku z przyjęciem przepisów przez Parlament UE dotyczących zakazu produkcji plastikowych przedmiotów jednorazowego użytku, mających wejść w życie w 2021 r., Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations pragną przyłączyć się do akcji promującej nowe przepisy, które regulują produkcję opakowań w sposób zrównoważony i ekologiczny.

Przemysłowy druk sublimacyjny na stoisku API.PL...

Przemysłowy druk sublimacyjny na stoisku API.PL – relacja z targów Fast Textile
2018-12-04

Udział w V Międzynarodowych Targach Tekstylnych Fast Textile 2018 był doskonałą okazją do podkreślenia pozycji firmy API.PL jako dostawcy urządzeń i mediów dla branży druku na tekstyliach oraz zaprezentowania kilku nowości dostępnych w naszej ofercie.

Opakowaniowa [r]Ewolucja

Opakowaniowa [r]Ewolucja
2018-10-10

Jak mawiał David Ogilvy – „Reklama, która nie sprzedaje nie jest kreatywna”, czy tak samo jest z opakowaniami? Z pewnością są one jednym z kluczowych elementów promocji produktu. Pojawia się jednak pytanie, czy ciekawie zaprojektowane opakowanie to klucz nie tylko do efektownej, ale przede wszystkim efektywnej sprzedaży?

Niedrogi soundbar – warto?

Niedrogi soundbar – warto?
2018-08-09

Fakt, że wydamy kilka tysięcy złotych na duży telewizor ze świetną jakością obrazu, nie oznacza od razu, że uzyskamy w domu efekty jak w kinie. Wizualne może tak, ale dźwiękowe zazwyczaj nie. Mimo iż nagłośnienie w nowszych modelach telewizorów jest coraz lepsze, to jednak wciąż do kinowych wrażeń im daleko.

Dzień kobiet z MDszkolenia

Dzień kobiet z MDszkolenia
2017-02-17

Wykorzystaj wolny czas aktywnie - Zapisz się na szkolenie Podstawy obsługi komputera z Internetem i ciesz się zdobytymi kwalifikacjami.

Live czat na stronie RemaDays Warsaw

Live czat na stronie RemaDays Warsaw
2016-11-30

Mają Państwo pytania dotyczące targów RemaDays Warsaw? Zależy Państwu na szybkim kontakcie i informacjach z pierwszej ręki?

Marketing wysokootanowy

Marketing wysokootanowy
2016-04-29

Według szacunków specjalistów łączne wydatki polskich firm na promocję poprzez sporty motorowe to 60–70 mln złotych rocznie.

Już ponad 3 miliony odzyskane dzięki usłudze No...

Już ponad 3 miliony odzyskane dzięki usłudze Not Recommend
2016-04-18

Dwanaście lat temu firma GJC Inter Media Sp. z o.o. wyszła z pomysłem powstania wykazu Industry Does Not Recommend. Dwanaście lat temu firma GJC Inter Media Sp. z o.o. wyszła z pomysłem powstania wykazu Industry Does Not Recommend.

Nowości w trzecim wydaniu ESB

Nowości w trzecim wydaniu ESB
2015-08-18

We wrześniu, w rękach dystrybutorów i przedstawicieli agencji reklamowych znajdzie się trzecie już wydanie, wyjątkowej na rynku branżowym publikacji - European Suppliers Book.

Pomysły na prezenty z ponad 15 krajów na Gift S...

Pomysły na prezenty z ponad 15 krajów na Gift Show Poland
2015-05-08

Polska, Chiny, Portugalia, Słowacja, Łotwa, Rosja, Turcja, Sri Lanka, Korea czy Wielka Brytania to tylko wybrane kraje z ponad piętnastu, z których pochodzić będą firmy prezentujące się na pierwszych międzynarodowych targach Gift Show Poland.

Jeszcze jeden CMS

Jeszcze jeden CMS
2014-10-28

Jeszcze jeden CMS Systemów Zarządzania Treścią (CMS) jak mrówków :) Darmowe, płatne, popularne, niszowe, bazujące na PHP i bazie danych MySQL ale też na plikach tekstowych albo napisane w Javie.

Modowe trendy w czcionce reklamowej

Modowe trendy w czcionce reklamowej
2014-10-15

 Trendy i zmieniająca się moda dotyczy każdej dziedziny życia. Nic zatem dziwnego, że moda dotyczy także świata produkcji reklamowej.

ABC sprzedaży zdjęć na stocku fotograficznym

ABC sprzedaży zdjęć na stocku fotograficznym
2014-10-02

Szeroki wybór aparatów fotograficznych na rynku, ogromne matryce w smartfonach czy lawinowo rosnąca ilość specjalnych aplikacji zdjęciowych sprawiają, że fotografia stała się bardziej dostępna dla przeciętnego człowieka.

Zamiast kamizelki odlaskowej

Zamiast kamizelki odlaskowej
2014-09-18

L-Shop-Team (dystrybutor  ponad 3.500 tekstyliów oraz folii termotransferowych) ma 2 oryginalne propozycje.