Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Santander - Obsługa bez barier

Pozostałe realizacje wykonawcy
KategoriaKampanie internetowe
Cena -
KlientSantander
Min. zamówienie -
Czas realizacji -


Obsługa Bez Barier to projekt Banku Zachodniego WBK / SANTADNER skupiony na potrzebach osób z niepełnosprawnościami. Efektem projektu jest 5-odcinkowa seria prezentująca 5 filarów udogodnień dla różnych osób. Jednym z nich jest infolinia dla osób niesłyszących, której użytkowniczką jest bohaterka naszego filmu Monika.

Jeśli interesuje Cię realizacja podobnego filmu koniecznie skontaktuj się z nami. Jesteśmy HOWHOW. Zajmujemy się produkcją filmów oraz animacji. Zrealizowaliśmy ponad 1000 projektów, a ta liczba ciągle rośnie.

👍 Współpracujemy z czołowymi markami, takimi jak Nivea, Santander Bank Polska, Orbit, Bigstar, PKP Cargo, Żywiec Zdrój, Amica, Kinder Niespodzianka, Semilac, Gerda, Cin&Cin i inne. Nasi klienci cenią nas za kreatywne pomysły i elastyczne podejście.

Pracując z nami masz możliwość współtworzenia projektu na każdym etapie jego produkcji. Dzięki 10-letniemu doświadczeniu możemy zagwarantować niebanalne koncepcje oraz terminowe realizacje. Sprawdź nasze pełne portfolio i napisz, co możemy zrobić dla Ciebie. ▶ Wejdź na howhow.pl 🎬