Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Concordia Design Baltyk Poznań timelapse

Pozostałe realizacje wykonawcy
KategoriaKampanie internetowe
Cena -
KlientConcordia Design
Min. zamówienie -
Czas realizacji -


Projekt realizowany codziennie przez 2 i pół roku, którego owocem jest kilkaset wyselekcjonowanych zdjęć prezentowanych codzienne w social media klienta oraz kilkadziesiąt tysięcy zdjęć z których korzystaliśmy przy tworzeniu timelapse’a.Film prezentuje proces budowy jednego z najważniejszych obiektów na mapie Poznania – Bałtyku.


👉 Interesuje Cię realizacja podobnego filmu? Koniecznie skontaktuj się z nami. Jesteśmy HOWHOW. Zajmujemy się produkcją filmów oraz animacji. Zrealizowaliśmy ponad 1000 projektów, a ta liczba ciągle wzrasta.

👍 Współpracujemy z czołowymi markami, takimi jak Nivea, Santander Bank Polska, Orbit, Bigstar, PKP Cargo, Żywiec Zdrój, Amica, Kinder Niespodzianka, Semilac, Gerda, Cin&Cin i inne. Klienci cenią nas za kreatywność i elastyczne podejście. Pracując z nami, masz możliwość współtworzenia projektu na każdym etapie jego produkcji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować niebanalne koncepcje oraz terminowe realizacje.Sprawdź nasze pełne portfolio i napisz, co możemy zrobić dla Ciebie.

Wejdź na howhow.pl 🎬