Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

VinylArt Zienkowicz - usługi reklamowe

VinylArt Zienkowicz - usługi reklamowe


Kategorie:
Zienkowicz usługi reklamowe

Współpracując z nami osiągniesz wiele korzyści. W zamian za rozsądną cenę otrzymasz profesjonalne doradztwo w doborze materiałów, ciekawy i przyciągający wzrok projekt, szybką realizację wszystkich Twoich pomysłów, nawet tych nietypowych.
Stawiamy na jakość, dlatego do produkcji naszych reklam używamy wyłącznie sprawdzonych materiałów, producentów którym ufamy.
Dobra reklama, musi przekładać się na Twój zysk! - to nasz priorytet podczas realizacji zamówienia.

Jeżeli chcą państwo poświęcić 2 minuty czasu na czytanie opisu naszej firmy zapraszamy do przeczytania tekstu poniżej. Jeżeli nie masz czasu nie czytaj dalej! Szanujemy Twój czas i dlatego na początku umieściliśmy rzeczy istotne dla klientów.

Nasza firma to małe studio reklamowe, które tworzą pasjonaci. Nie stoimy nigdy w miejscu, to nas męczy. Lubimy poznawać, uczyć się. Interesują nas nowe materiały z których można stworzyć dla klientów interesujące reklamy. Zafascynował nas również świat Wallart, czyli grafiki naścienne wycinane z folii przeznaczonych do tego celu lub drukowane i wycinane po obrysie, przygotowujemy wizaulizacje różnych pomieszczeń na życzenie klienta, następnie zajmujemy się wykonawstwem.
Wśród nas znajdują się ludzie, którzy razem tworzą jedną silną i profesjonalną całość. Założyciel i pomysłodawca naszej firmy jest grafikiem komputerowym, specjalistą od e-commerce, projektantem rozwiązań technicznych do naszych konstrukcji, poszukiwaczem nowych technologii druku i materiałów takich jak specjalistyczne folie winylowe. Wśród nas jest również Monika, spokojna, opanowana, specjalistka od trade marketingu, organizacji pracy i reklamy. Oraz nasz kolega Patryk, fascynat motoryzacji, tuningu wizualnego samochodów, oraz obsługi maszyn drukujących. Pracują również z nami młodzi freelancerzy - programiści i graficy, tworzący cuda we flashu, oraz programista PHP pomagający w profesjonalnym przygotowaniu sklepów internetowych dla naszych klientów.
Razem możemy również dla Twojej firmy przygotować ciekawą reklamę!
Przykładowe realizacje: