Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Wilk Elektronik SA - Goodram

Wilk Elektronik SA - Goodram


Kategorie:

Wilk Elektronik S.A to jedyny producent pamięci komputerowych w Europie oraz właściciel marek Goodram i IRDM. Portfolio marki Goodram obejmuje pamięci przenośne Flash, dyski SSD i moduły pamięci DRAM kierowane do klientów indywidualnych i entuzjastów, ale nie tylko. Wieloletnie doświadczenie, specjalizacja oraz rozbudowane zaplecze technologiczne umożliwiły polskiemu producentowi wprowadzenie do portfolio zaawansowanych pamięci przemysłowych oraz serwerowych. Ofertę uzupełniają produkty o ponadczasowych osiągach i unikalnym designie sygnowane marką IRDM, kierowane do graczy i profesjonalistów.

Goodram to od wielu lat marka doceniania przez branżę reklamową. Oferowane przez polskiego producenta pamięci USB są niebanalnym i praktycznym upominkiem skrojonym na miarę potrzeb każdego klienta. Różnorodność modeli, bogata kolorystyka oraz szerokie możliwości customizacji produktu sprawiają, że Goodram jest jednym z czołowych dostawców pamięci USB dla branży reklamowej w Polsce i Europie. Za jakością produktów polskiej marki przemawia fakt, że produkty Goodram powstają na jednej z najnowocześniejszych linii produkcyjnych SMT w Europie, gwarantując niezawodność już na najwcześniejszym etapie produkcji.

Firma jest wielokrotnym laureatem konkursów branżowych o tytuł najlepszego producenta upominków reklamowych oraz trzykrotnym zdobywcą nagrody Korona Reklamy.


DLACZEGO MY?

Marka pamięci komputerowych cenionych w kraju i za granicą

Wieloletnie doświadczenie w branży nośników pamięci, zdobyte zaufanie klientów z branży IT oraz przemysłowej gwarantują, że oferta pamięci Goodram kierowana do branży reklamowej spełnia restrykcyjne wymogi jakościowe będące kluczową cechą naszej marki.

Zrównoważony rozwój

W 2023 r. Wilk Elektronik wprowadził system zarządzania środowiskowego zgodny z normą ISO 14001. Jego wdrożenie jest kolejnym krokiem w realizacji strategii zrównoważonego rozwoju firmy. Jako świadomy producent pamięci komputerowych, który zdaje sobie sprawę z wpływu, jaki wywiera na otoczenie i środowisko, firma jako priorytet stawia ochronę środowiska i minimalizację negatywnego oddziaływania swojej działalności na otaczający ekosystem. Cel ten realizuje zarówno poprzez działania operacyjne, ale również innowacje w zakresie portfolio marek. Pod koniec 2020 roku marka Goodram wprowadziła na rynek pamięć USB UME ECO FRIENDLY, której obudowa jest wykonana w 100% z materiałów biodegradowalnych, ulegających rozkładowi w warunkach kompostowych. Co więcej, część produktów Flash polskiego producenta oferowana jest w opakowaniach stworzonych w 85% z recyklatów.

W ramach systemu zarządzania środowiskowego Wilk ElektronikSA prowadzi szereg działań mających na celu poprawę efektywności energetycznej,zmniejszenie zużycia plastiku i surowców oraz ograniczenie emisjizanieczyszczeń. Przejawia się to przede wszystkim w redukcji ilości odpadówprodukcyjnych, racjonalnym użytkowaniu źródeł energii, podnoszeniu świadomościekologicznej pracowników, klientów i dostawców komponentów.

Poza wprowadzonym standardem ISO 14001, firma objęta jestrównież systemem Zarządzania Jakością ISO 9001 w zakresie produkcji i sprzedażymodułów pamięci DRAM i pamięci Flash.

Gwarancja najwyższej jakości

Jako strategiczny partner światowego lidera technologiiFlash – firmy KIOXIA – firma Wilk Elektronik gwarantuje najwyższą jakośćoferowanych pamięci USB. Produkty marki Goodram powstają w oparciu o najlepszekomponenty i technologię japońskiego producenta. Na standard jakości pracujerównież wspomniana wcześniej linia montażu SMT, wprowadzone procedury walidacjioraz testowania produktów, jak również kontrola jakości gotowego wyrobu.

W ręce klientów oddawane są produkty cechujące się najwyższąjakością i niezawodnością, dlatego też wszystkie pamięci USB marki Goodram zostałyobjęte dożywotnią gwarancją.

Realizacja zamówienia

Polski producent pamięci posiada pełną kontrolę nad procesemprodukcyjnym oraz stanem magazynowym swoich produktów. W celu zagwarantowaniapłynności dostaw dba o zapewnienie odpowiedniego zatowarowania aktualnegomagazynu podzespołów elektronicznych oraz komponentów, jak również zasobówosobowych niezbędnych do realizacji zamówień. Dzięki temu Wilk Elektronik gwarantujeswoim klientom terminowość oraz krótki czas realizacji zamówienia.

 

USŁUGI DODATKOWE

W trosce o jakość obsługi klienta, firma Wilk Elektronik poszerzyłaswoje portfolio o usługi dodatkowe:

• znakowanie laserowe – efektowna metoda precyzyjnegonanoszenia logotypu na obudowach pamięci USB wykonanych z metalu, aluminium,skóry czy drewna zapewniająca świetną trwałość. Dzięki zastosowaniu zmiennegonasilenia strumienia lasera możliwe jest uzyskanie efektu cieniowania nadruku.Ze względu na precyzję oraz charakter oprogramowania, metodę tą polecamy doznakowania produktu logotypem, nanoszenia numerów seryjnych czy list nazwisk

 nadruk kolorowy UV – nadruk CMYK utwardzany światłem UV tometoda pozwalająca na naniesienie logotypu bądź grafiki w pełnym kolorze ipalecie barw. W odróżnieniu od graweru laserowego metoda może być z powodzeniemstosowana praktycznie na każdym rodzaju podłoża, w tym tworzywach sztucznych

• wgrywanie i zabezpieczanie danych na nośniki Flash – doświadczeniepokazuje, że klienci w trakcie nietypowych zamówień obejmujących np. wgraniedanych na kilkaset reklamowych pamięci USB, napotykają szereg przeszkód.Operacja ta jest bardzo czasochłonna, a do tego dochodzi jeszcze kwestia bezpieczeństwaoraz ochrony antywirusowej danych. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, naterenie zakładu produkcyjnego powstało specjalnie zaprojektowane orazwydzielone pomieszczenie, w którym dzięki dostępnej infrastrukturze PC możliwe jestwykonanie usługi wgrywania danych na zakupione nośniki pamięci (karty Flashoraz pamięci USB) przy zachowaniu procedur bezpieczeństwa i kontroli. Istniejemożliwość wgrania różnego rodzaju materiałów, począwszy od prezentacji, poprzezmultimedia, wersje testowe (trail) programów, a skończywszy na wgrywaniupełnego oprogramowania. Jako ekspert od pamięci Wilk Elektronik oferujezabezpieczanie wgrywanych na USB danych do wersji read only bądź podziałnośnika na partycję. Ponadto na życzenie klienta istnieje możliwośćkonfiguracji USB jako CD-ROM bądź bootowalnego USB do wgrywania systemówoperacyjnych

• w pełni customizowane USB – pamięć w kształcie butelkibądź wybranego modelu samochodu? Żaden problem! Na życzenie klienta realizowanesą także nietypowe zlecenia. W pełni customizowane pamięci USB przygotowanezgodnie z dostarczonym projektem wykonane są z gumy. Zlecenie poprzedzone jestkonsultacją graficzną, a warunkiem realizacji jest zatwierdzenie gotowej próbkiproduktu przez klienta

• wsparcie techniczne oraz graficzne

• system wizualizator – na stronie polskiego producentapamięci dostępny jest system wspomagający wizualizację wybranego modelu pamięciUSB z logotypem naniesionym wybraną metodą nadruku

Przykładowe realizacje: