Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Specjalizacją Traczynski Plast Produkt jest produkcja najwyższej jakości wyrobów z materiałów kompozytowych, niezbędnych nie tylko w szeroko pojętej reklamie bezpośredniej ale również w marketingowych wizualizacjach architektoniczno-dekoratorskich przestrzeni i wnętrz.


Ponad dwunastoletnie doświadczenie w przekształcaniu materiałów kompozytowych w użytkowe dzieła sztuki pozwoliło naszym inżynierom do perfekcji opanować technologie łączenia różnych materiałów - m.in. pmma, mdf, pcv - ze sobą wzajemnie i z żywicami poliestrowymi. Stosując odpowiednią obróbkę powierzchni oraz wysokiej jakości lakierowanie otrzymujemy niezwykle estetyczny wygląd naszych produktów - bez widocznych łączeń i przejść - co nadaje im eleganckiego, ekskluzywnego charakteru.


Aby usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających Klientów oraz zapewnić możliwość realizacji najbardziej nietypowych zamówień, od początku istnienia firmy ściśle współpracujemy z najbardziej renomowanymi, sprawdzonymi dostawcami chemii przemysłowej oraz producentami gotowych tworzyw sztucznych, które w miarę potrzeb włączamy do naszych wyrobów jako uzupełnienie linii produkcyjnej.


Każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny i prestiżowy, zapewniając kompleksową obsługę - od projektu, przez przygotowanie produkcji, aż po profesjonalny montaż gotowych form w miejscu wskazanym przez zamawiającego.

Przykładowe realizacje: