Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Studio B Artur Kosonowski

Studio B Artur Kosonowski


Kategorie:
Świadczymy usługi poligraficzne (w tym druk katalogów, folderów, ulotek, plakatów, teczek ofertowych itd.), przygotowujemy systemy wystawiennicze, upominki reklamowe, odzież reklamową i smycze pełno-kolorowe.

Współpraca z najlepszymi ? wybranymi dostawcami na rynku, pozwoliła nam zdobyć bogate doświadczenie i stworzyć ofertę produktów i usług najwyższej jakości.

Wiemy również, jak ważną rolę w dzisiejszych czasach odgrywa cena, dlatego nasze propozycje kierujemy w szczególności do małych i średnich firm, dla których ważnym aspektem jest zmniejszenie kosztów usług reklamowych.

Zachęcamy też do zwrócenia uwagi na ofertę systemów wystawienniczych, które doskonale nadają się na wszelkiego rodzaju szkolenia czy konferencje. Są najczęściej stosowanym środkiem przekazu informacji ze względu na swą dużą, umożliwiającą efektowną i profesjonalną prezentację treści powierzchnię reklamową i niskie koszty ich wytwarzania.

W swojej ofercie posiadamy również ponad 4 500 pozycji upominków i odzieży reklamowej. Aby zobrazować Państwu kompleksowość i różnorodność naszej oferty, w katalogu prezentujemy zaledwie po kilka produktów z poszczególnych kategorii. Jeżeli chcą Państwo zapoznać się z pełnym asortymentem, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: prezentacja wszystkich produktów jest tam dostępna on-line lub w łatwym do ściągnięcia katalogu w wersji elektronicznej.

Jeżeli nie wiedzą Państwo, jak przygotować projekt do druku lub nie mają pomysłu na jego realizację, nasi graficy pozostają do Państwa dyspozycji. W fachowy sposób doradzą i pomogą przygotować reklamę.