Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Słodkie Upominki

Słodkie Upominki


Kategorie:

Firma Słodkie Upominki jest jednym z europejskich liderów w branży produkcji słodyczy reklamowych. Od podstaw projektujemy i produkujemy słodycze wykorzystując przy tym najnowsze technologie, a wyprodukowane przez nas słodkie gadżety reklamowe i czekoladowe prezenty są jednym z elementów kampanii promocyjnych firm na całym świecie. Stosujemy najwyższe standardy produkcji i zintegrowany system kontroli jakości, dostarczając na rynek produkty o wysokiej jakości. 

Pragnąc potwierdzić wiarygodność podejmowanych działań pro jakościowych wdrożyliśmy System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności BRC. Gwarantuje on najwyższy poziom bezpieczeństwa żywności i powtarzalną jakość oferowanych produktów. 

Standardowa oferta firmy Słodkie Upominki – firmy specjalizującej się w projektowaniu, produkcji oraz konfekcjonowaniu słodyczy reklamowych w formie słodkich gadżetów – obejmuje około 200 produktów, począwszy od cukierków, pastylek, drażetek, gum do żucia, poprzez lizaki, ciastka, czekoladki, aż po ręcznie wytwarzane praliny oraz trufle. Oferta słodyczy firmowych z logo jest jednak cały czas aktualizowana i uzupełniana o nowe projekty i rozwiązania. Wszystkie produkty dostępne w ofercie od początku do końca są projektowane, wytwarzane lub konfekcjonowane przez firmę Słodkie Upominki. Tak kompleksowa obsługa Klienta jest możliwa dzięki temu, że firma posiada własny park maszynowy do wytwarzania opakowań i konfekcjonowania słodyczy, słodkich gadżetów, własny park maszyn drukujących (tampodruk, flexodruk, druk cyfrowy), studio 3D, urządzenia do unikalnej technologii produkcji form do odlewania czekolady, własny zakład produkcji czekolady. Wszystkie oferowane przez nas upominki firmowe będą wspaniałym gadżetem reklamowym dla najbardziej wymagających klientów. 

Zapraszamy do współpracy!

Przykładowe realizacje: