Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Repliq Media specjalizuje się w produkcji fizycznych nośników dźwięku: CD, DVD,  tłoczeniem  płyt winylowych, wszelkiego rodzaju poligrafii: bookletów, inlay`ów, mediabooków, katalogów, broszur, ulotek, plakatów oraz opakowań "specjalnych": kartonowych box`ów, pudełek, opakowań typu clam-shell i innych. Jako jedna z niewielu firm w kraju nagrywamy pojedyncze egzemplarze płyt winylowych.

Naszą ofertę dostosowaliśmy do realnych potrzeb klientów i dlatego nie usłyszycie od nas, żenasze procedury czegoś nie przewidują albo że „tego się nie da zrobić”.
Znamy wymagania rynku i dlatego jesteśmy elastyczni do granic możliwości. Cudów nie robimy ale możemy żywo reagować na Państwa indywidualne potrzeby oraz odpowiednio do nich dostosowywać naszą ofertę.

 

Oferujemy usługi związane produkcją tradycyjnych nośników optycznych - tłoczeniem płyt kompaktowych CD/ DVD / BD, kopiowaniem i wykonywaniem nadruków na czystych nośnikach, produkcją typowych i niestandardowych opakowań. Nasze usługi obejmują także tłoczenie płyt winylowych wraz z produkcją typowych dla „winyli”opakowań.

Korzystamy z wieloletnich, udokumentowanych doświadczeń naszego zespołu i realizujemy standardy współpracy, których skuteczność i zalety  sprawdziliśmy na własnej skórze.

Możemy pochwalić się wieloma przyjaciółmi wśród klientów i projektami, które rzeczywiście przeszły przez nasze ręce.

 

Oferujemy Państwu komfort wykonania całego projektu w jednym miejscu, z jednym opiekunem ponieważ zapewniamy kompleksową obsługę i odpowiadamy za wszystkie aspekty produkcji.Począwszy od projektu a na dostawie kończąc jesteśmy do dyspozycji.

 

Cenimy Państwa czas inie angażujemy Was niepotrzebnie w kwestie produkcyjne, nie meldujemy o trudnościach. Z drugiej strony bierzemy odpowiedzialność za przyjęte zobowiązania i jeżeli zdarzają się opóźnienia ( baardzo rzadko ), uprzedzamy o tym – dając czas na reakcję lub wprowadzając plan B.

Jeżeli popełniamy błąd  ( nie popełnia ich ten kto nic nie robi ) – potrafimy się do tego przyznać  i naprawić .

Z doświadczenia wiemy,że dobra współpraca sprawdza się przede wszystkim w trudnych sytuacjach.

 

Znamy się na tym corobimy i nie musimy improwizować.  Profesjonalnie podchodzimy do powierzonych nam zleceń, jednocześnie wspieramy klienta na każdym etapie projektu. Zakładamy, że nie dla każdego przygotowanie masterów,wybór opakowań czy projekty graficzne są chlebem powszednim.

 

Zależy nam, żeby klienci wracali z kolejnymi projektami więc staramy się być elastyczni wkwestii cen. Terminy realizacji traktujemy śmiertelnie poważnie.

 

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych.

 

Przykładowe realizacje: