Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Pracownia Medialna Profocus

Pracownia Medialna Profocus


Kategorie:
Pracownia Medialna Profocus wiąże sens posłannictwa swojej działalności z twórczym wspieraniem firm w zakresie korzystania z technologii internetowych.
Od ponad czterech lat nasz zespół angażuje się w takie obszary działalności jak: projektowanie stron internetowych, badania funkcjonalności, projektowanie interfejsów, prototypowanie, a także doradztwo w zakresie technicznych i funkcyjnych aspektów budowy serwisów oraz wszelkich działań z zakresu e-konsultingu.

Współczesne firmy, niezależnie od ich wielkości, ciągle muszą odpowiadać na wyzwanie, jakim jest konieczność szybkiego dostosowywania serwisów internetowych do wymagań związanych z realizacją swoich planów biznesowych. Jesteśmy głęboko przekonani co do racjonalności tych zachowań, szczególnie obecnie, gdy technologia internetowa stwarza w tym względzie coraz szersze możliwości.

Z naszej strony traktujemy projektowanie oraz modernizację stron internetowych jako działalność ukierunkowaną na nowatorskie kształtowanie możliwości biznesowych naszych Klientów i ich środowiska partnerskiego. W tym sensie, przygotowywane przez nas projekty stają się czynnikiem kreowania przewagi konkurencyjnej.