Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

POSMmarket - producent i dystrybutor akcesoriów i rozwiązań ekspozycyjno-wystawienniczych i reklamowych.


Działamy na rynku od 2009 roku, realizując zamówienia i projekty w Polsce oraz krajach Unii Europejskiej. W ciągu tych 5 lat, w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów, rozszerzyliśmy naszą ofertę o kilkaset produktów - w tej chwili oferujemy największy wybór artykułów takich jak: przyssawki, haki kartonowe wpinane, spinki plastikowe, wobblery aluminiowe czy wysięgniki magnetyczne.Kto jest naszym klientem?


Realizujemy projekty dla agencji reklamowych, firm produkcyjnych, sieci detalicznych, firm handlowych, szkół, restauracji, drukarni, banków, biur podróży, stacji benzynowych, kiosków i klientów indywidualnych.Realizujemy zamówienia i projekty indywidualne ze szczególnym uwzględnieniem niestandardowych wymiarów, potrzeby umieszczenia logo i wizerunku firmy. Oferujemy nadruk bezpośredni na powierzchniach płaskich i zaookrąglonych do 15 cm wysokości, np. butelki.Co nas wyróżnia?


Jakość - wszystkie oferowane przez nas artykuły POS są najlepszej jakości, produkowane tylko i wyłącznie w krajach Unii Europejskiej.


Komplementarność – nasz szeroki asortyment daje najlepsze możliwości stworzenia dla Państwa całościowych projektów i rozwiązań, nawet tych szczególnie wymagających.


Odpowiedź na potrzeby – w sytuacji, gdy potrzebny Państwu produkt nie jest obecny na naszej stronie – zamówimy go na Państwa życzenie.


Precyzja – wszystkie zamówienia oraz projekty indywidualne realizujemy, dokładając wszelkiej staranności, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb naszych klientów.


Szybkość realizacji zamówień - z uwagi na duże stany magazynowe, jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Państwa zapotrzebowanie w bardzo krótkim czasie - zamówienia są realizowane w terminie od 1 do 14* dni roboczych (* przy zamówieniach indywidualnych).Zaufali nam... Media Expert, Tesco, Meble Agata, BZ WBK, Avans, Eurocash

Przykładowe realizacje: