Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

 Jesteśmy dynamicznym, kreatywnym zespołem specjalistów
Wspólnie tworzymy agencję reklamową - MULTIEXPRESS Sp. z o.o.


 

Usługi przez nas świadczone oparte są o światowe standardy i poparte wieloletnim doświadczeniem zdobytym w Polsce i za granicą. Dbamy o ciągłą edukację i rozwój, by nasze usługi były bardziej konkurencyjne.

Jako agencja MULTIEXPRESS kreujemy wizerunek firm, zajmujemy się projektowaniem logotypów, papeterii firmowej, stron WWW, sklepów internetowych, aplikacji, oraz tworzeniem pozytywnego wizerunku w social media.

Nasi specjaliści zajmują się analizą psychologiczną profilu konsumenta, aby wspólnie z nim dobrać najbardziej efektywne formy reklamy wizualnej w celu zbudowania świadomości marki. Przemyślane i sprawdzone działania pozwalają nam cieszyć się zadowoleniem klientów i rekomendacjami.

My wiemy jak ważnym źródłem informacji jest internet dlatego dbamy o każdy detal byś to właśnie Ty znalazł się krok przed konkurencją.

Posiadamy własne rozwiązania w zakresie tworzenia stron www, oraz sklepów internetowych, co sprawia że możemy każdy szczegół dopasować do Twoich potrzeb.


Dla małych i dużych

oferujemy kompleksowe stworzenie strony internetowej

Nie ważne czy jesteś blogerem, fryzjerką, agentem nieruchomości czy prowadzisz duża firmę.
Potrzebujesz nowoczesnej strony internetowej! Pomożemy Ci stworzyć twój wizerunek w sieci doradzając od początkowych etapów dobrania odpowiedniej nazwy do końcowego etapu promocji strony w internecie.Strony i sklepy internetowe

taki jest projekt graficzny przygotowany przez nasz zespół


U nas nie znajdziesz standardowych rozwiązań.

Każdy klient jest tutaj traktowany indywidualnie, a stworzone przez nas projekty w pełni odzwierciedlą charakter Twojej firmy.

Masz pewność że Twoja strona wyróżni się w sieci przejrzystością i nowoczesnym wyglądem.


img

Gadżety reklamowe

Identyfikacja wizualna jest ważna w kreowaniu silnego i uporządkowanego wizerunku we wszelkich mediach. Pomagamy zbudować markę wedle upodobań klienta, która będzie się wyróżniać na rynku.

Przykładowe realizacje: