Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

BlackBalloon Marcin Kaszuba

BlackBalloon Marcin Kaszuba


Kategorie:

Jesteśmy ludźmi, których pasją jest praca, a przede wszystkim jej efekty. Nasze projekty składają się na naszą osobowość. Wiemy, jak ważna we współ­cze­snym świecie jest szybkość działania i ela­stycz­ność. Dosto­su­jemy się do Ciebie i zrobimy wszystko, żeby pokazać światu potencjał ukryty w Twojej firmie. Zasto­su­jemy szereg działań z zakresu IT, PR oraz social media, aby zwiększyć zain­te­re­so­wanie Twoją marką na rynku, co wpłynie na poziom jej roz­po­zna­wal­ności wśród spo­łe­czeń­stwa. Wspo­mo­żemy każdą firmę, ponieważ każda posiada potencjał, a my jesteśmy od tego, aby pomóc Ci go odnaleźć,wykorzystać go i wyróżnić się.

Nasza siedziba mieści się w samym centrum Łodzi, przy ulicy Piotrkowskiej. Stawiając czoła potrzebom współczesnego świata jesteśmy w stanie nawiązać współpracę z firmami z całej Polski, a także spoza niej.

Zakres naszej działalności obejmuje tworzenie oraz pozycjonowanie stron internetowych, przygotowywanie materiałów drukowanych, identyfikacji wizualnej firm. Dbamy również o profile na portalach społecznościowych oraz PR.