Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

MDszkolenia.pljest firmą doradczo-szkoleniową. Dostarczamyprofesjonalną wiedzęorazeksperckie umiejętności w zakresienowoczesnych rozwiązań informatycznych. Naszą ambicją jest oferowanie Klientom wysokiej jakości usług szkoleniowych oraz specjalistyczny consulting IT. Oferta firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw.


Dlaczego my?

  • Jesteśmy szkołą wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych 2.16/00046/2016,
  • Posiadamy wpis do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych, dzięki czemu wydajemy świadectwa certyfikowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej,
  • Należymy do Bazy Usług Rozwojowych,
  • Jesteśmy Autoryzowanym Centrum Egzaminacyjno Testowym CERTIPORT oraz Certyfikowanym Laboratorium Edukacyjnym ECDL
  • Dla rodzin posiadających Opolską Kartę Rodziny i Seniora oferujemy atrakcyjne rabaty,
  • Uczestniczymy w projekcie „Kluczbork dla rodziny +” oraz „Gmina Kluczbork dla Seniora”
  • Honorujemy „Karta Dużej Rodziny”,
  • Współpracujemy z Opolską Izbą Gospodarczą oraz Izbą Gospodarczą „Śląsk”,
  • Posiadamy certyfikat „Firma Godna Zaufania” oraz „Firma z Zasadami”,
  • Jesteśmy laureatem konkursu „Opolska Marka 2015”.


Idea powstania firmy szkoleniowejMDszkolenia.pl, to traktowaniewiedzy i umiejętności, jako klucza, który otwiera drzwi do nowych wyzwań oraz możliwości. Naszą misją jest przekazaniepraktycznych kompetencji, aby podejmować nowe zadania oraz rozwijać przyspieszać realizację obecnych obowiązków. Naszą specjalnością sązagadnienia komputerowe, które coraz mocniej są obecne szczególnie w takich obszarach jak zarządzanie, logistyka, biznes, marketing, czy prace biurowo-administracyjne. Wierzymy, że nowe technologie wymagają nowoczesnego podejścia do szkoleń i właśnie w ten sposób podchodzimy do ich organizacji i realizacji.


Początkowo zajmowaliśmy się marketingiem internetowym oraz działaniami IT. Samodzielnie pozyskując wiedzę zrozumieliśmy, jak istotne jest przekazywanie jej w sposób kompetentny, praktyczny i przede wszystkim w atmosferze ułatwiającej zrozumienie i zapamiętanie informacji. Stworzyliśmy MDszkolenia.pl, by połączyć najlepsze praktyki szkoleń tradycyjnych, z nowoczesnymi metodami e-learningowymi. Pozwala to naszym kursantom jeszcze szybciej nabierać nowych umiejętności.


Dodatkowo specjalizujemy się w szkoleniach z zakresu technologii internetowych, graficznych oraz programistycznych. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług. Naszą siłą jest znakomity zespół trenerów i konsultantów. To praktycy w branżach architektonicznych, reklamowych i wydawniczych, posiadający zamiłowanie dydaktyczne, profesjonaliści z gruntownym wykształceniem akademickim.


Szkolimy w oparciu o nasze autorskie programy szkoleniowe z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu i zaplecza dydaktyczno-technicznego. Naszą wizytówką jest, jakość prowadzonych szkoleń potwierdzona zadowoleniem i satysfakcją Klienta.


Obsługa komputera i programów komputerowych to umiejętności potrzebne na każdym stanowisku pracy jak i w codziennym życiu. Znajomość nowoczesnych technologii (poczynając od pracy z edytorem tekstu, wykorzystania arkusza kalkulacyjnego czy bazy danych po grafikę komputerową i multimedia) zwiększa szanse na zatrudnienie we współczesnym świecie. Proponowane przez nas kursy i szkolenia są dla osób rozpoczynających przygodę z komputerem i dla chcących doskonalić swoje umiejętności.


Prowadzimy szkolenia IT zarówno stacjonarne w siedzibie naszej firmy, jak i u Klienta lub w innej wskazanej lokalizacji oraz elektroniczne szkolenia zdalne.

Przykładowe realizacje: