Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

MarkNeting

MarkNeting


Kategorie:

Witaj w MarkNetingu. Agencji w której marketing to pasja, a nie zwykła praca.


 


MarkNeting to firma zajmująca się nowoczesnym marketingiem internetowym. Naszym klientom oferujemy kompleksową i profesjonalną obsługę dzięki wykwalifikowanej kadrze. Ze szczegółami naszej oferty zapoznasz się na naszej stronie: markneting.pl. 

Nasza oferta:


Strony Internetowe


Ofert tworzenia stron internetowych jest mnóstwo. Niestety wciąż można spotkać takie, które proponują przestarzałe technologie sprawiające wrażenie starych, ociężałych i wolnych. MarkNeting ma zupełnie inne podejście. Cechuje nas piękny, czysty i płaski design który jest ostatnim krzykiem mody w sieci. Tworzymy strony na komórki, tablety, w wielu językach czy z funkcjami e-sklepu. Dla każdej strony w cenie zapewniamy domenę, hosting a kod strony optymalizujemy pod wyszukiwarki.


 


Marketing Szeptany


Marketing szeptany to obecnie jedna z najbardziej efektywnych form e-marketingu. Każdy czyta przecież opinie w Internecie. Dyskutuje się o wszystkim i o wszystkich. Dopilnuj żebyś i Ty brał udział w tej dyskusji! Rozwijaj swój biznes, zdobywaj nowych klientów i twórz świadomość swojej marki dzięki naszemu marketingowi szeptanemu. Nasza praca i doświadczenie to Twój szybki sukces.


 


Social Media


Administrowanie i prowadzenie Fanpage to nie lada wyzwanie w dzisiejszych czasach. Nie ilość polubień, a zasięg Twojej strony na Facebook ma znaczenie, ponieważ decyduje ilu osobom wyświetlą się Twoje posty. Powierz prowadzanie Fanpage MarkNetingowi, a Twoje posty będą rzeczywiście lubiane, komentowane i udostępniane. Zajmujemy się też mniejszymi, ale coraz bardziej liczącymi się serwisami takimi jak Twitter, Google+, Instalator czy YouTube. Media społecznościowe to pewna przyszłość Twoja i Twojego biznesu.


 


Media Relations


To o uwagę mediów walczą dzisiaj celebryci, politycy i firmy. Zadbaj o to, by Twoje kontakty z mediami były na najlepszym poziomie. Spraw, by to Twoja firma królowała w prasie, radiu i telewizji zdobywając nowych klientów.


 


Vlogosfera


Internet stwarza zupełnie nowe możliwości reklamy! Przykładem jest YouTube, który konkuruje z telewizją. Zareklamuj się na nim w najlepszy możliwy sposób i dotrzyj do wyselekcjonowanej grupy docelowej. Twój sukces czeka na YouTube!


 


Audyt Internetowy


Ciekawość to podobno pierwszy stopień do piekła. Czyżby? W MarkNetingu ciekawość to pierwszy stopień do sukcesu w Internecie! Dowiedz się w jakim punkcie jesteś i co powinieneś zrobić by odnieść sukces w Internecie.


 


Identyfikacja Wizualna


Zaprojektowanie loga, szyldu zgodnego z wytycznymi konserwatora zabytków czy czytelnej ulotki to dla nas czysta przyjemność. Projektujemy czytelnie, skrupulatnie, szczegółowo tak by finalny rezultat był zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Od wizytówki przez billboardy po powierzchnie wielkoformatowe.


 


Kontakt: biuro@markneting.pl

Przykładowe realizacje: