Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Jesteśmy agencją marketingowo-gadżetową specjalizującą się w dostarczaniu innowacyjnych i unikatowych materiałów promocyjnych. Pragniemy, aby nasi klienci mogli wykorzystać je do umacniania relacji ze swoimi partnerami biznesowymi, pracownikami oraz klientami. Celem firmy jest przedstawienie adekwatnych gadżetów firmom, które dzięki nowoczesnym i modnym produktom chcą poprawić jakość swojej promocji.

Stawiamy na obszary, w których możemy być najlepsi. Kreacja i realizacja gadżetów, materiały marketingowe, upominki wspierające sprzedaż a także materiały biurowe oraz drukowane. Kompleksowe wsparcie logistyczne i magazynowe przy wyborze i dostawie upominków świątecznych. 

Pomimo już niemałego doświadczenia w branży gadżetów reklamowych ciągle dynamicznie się rozwijamy. Z przyjemnością realizujemy nawet najbardziej nietypowe i wymagające zamówienia. Nasza pomysłowość oraz profesjonalne podejście pozwalają nam sprostać oczekiwaniom klientów, którzy korzystając z naszych usług oszczędzają czas potrzebny do wyszukania odpowiedniego gadżetu promocyjnego. Nasze produkty są nie tylko wysokiej jakości, ale gwarantują również mnóstwo pozytywnych wrażeń!


Nasze hasło to: Buduj relacje z LazyStore!

Nieskończona oferta gadżetów reklamowych!
Współpracujemy z producentami oraz dostawcami materiałów reklamowych z całego świata. W swojej ofercie mamy zarówno oryginalne markowe produkty jak również te masowe, produkcji chińskiej. Przede wszystkim jednak specjalizujemy się w wyszukiwaniu tych nietuzinkowych wytwarzanych przez polskie i europejskie przedsiębiorstwa. Dzięki szerokiej gamie produktów każdego naszego klienta traktujemy indywidualnie dostosowują ofertę do jego potrzeb i oczekiwań.

Nasi Klienci
Naszymi klientami są zarówno międzynarodowe korporacje, lokalne przedsiębiorstwami jak również agencje reklamowe i eventowe. O jakości naszych usług świadczą liczne pozytywne referencje oraz polecenia na których budujemy naszą markę.
Wśród naszych stałych klientów są takie firmy jak: Lenovo, Polymus, Infonet, DNA Group, Dentons, Greenberg Traurig, Weil, Gotshal & Manges, TechData, PRW czy Bit Solutions. Zapraszamy do zapoznania się z referencjami potwierdzającymi nasz wysoki profesjonalizm.

Media społecznościowe
Zapraszamy do polubienia naszych profili w mediach społecznościowych oraz zapisania się do naszego newslettera.
Dzięki temu będziecie mogli Państwo śledzić na bieżąco nasze realizacje, promocje oraz dowiedzieć się co u nas słychać!

Przykładowe realizacje: