Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Laatu znaczy jakość.


 


Firma LAATU powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży POS oraz wyposażenia sklepów (shopfitting). Duża wiedza oraz umiejętności pozwoliły stworzyć zespół ludzi kreatywnych, zaangażowanych oraz pełnych pasji w działaniu.Dzięki połączeniu obróbki tworzyw sztucznych, metalu, drewna oraz najwyższej jakości druku LAATU posiada konkurencyjne możliwości realizacji wszelkich materiałów wspomagających sprzedaż.


 


Zapewniamy naszym klientom niezmiennie najwyższą jakość oraz terminowość, a kreatywny zespół jest w stanie stworzyć produkt, który przyciągnie do siebie konsumentów i będzie budował ich lojalność w stosunku do marki.


 


MATERIAŁY POS (POSM)


W Laatu jesteśmy specjalistami w branży POS. Wiemy jak stworzyć produkty, które naprawdę wyróżnią Twoją markę i wzbudzą ciekawość wśród klientów. Zapewniamy kompleksową realizację materiałów wspierających sprzedaż na wszystkich poziomach produkcji, a wyróżnia nas skuteczność przy działaniach niestandardowych.


 


WYPOSAŻENIE SKLEPÓW


Wykonujemy i montujemy meble oraz akcesoria sklepowe na zamówienie klienta według indywidualnego projektu. Zawsze uwzględniamy przy tym charakter sklepu oraz formę i sposób ekspozycji. Według potrzeb możemy zająć się wszystkim – zaczynając od projektu, kończąc na kompleksowym wyposażeniu sklepu.


 


LAATU PROMOTION


Dział Laatu Promotion zajmuje się głównie obsługą wszelkich działań promocyjnych, a w szczególności wynajmem hostess, top hostess oraz promotorów. Dzięki połączeniu z działem produkcji POS jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć każdą akcję promocyjną.

Przykładowe realizacje: