Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

IGB POMERANIA

IGB POMERANIA


Kategorie:

Pomerania to profesjonalna drukarnia, a zarazem studio graficzne, z siedzibą w Czarnym.


Zajmujemy się projektowaniem oraz drukiem różnego rodzaju materiałów reklamowych, między innymi ulotek, plakatów, folderów i katalogów, a także opakowań oraz etykiet


W naszej drukarni wykorzystujemy najnowsze technologie – oferujemy zarówno druk cyfrowy, jak i offsetowy. Profesjonalny sprzęt oraz wykwalifikowani pracownicy to gwarancja wydruków wysokiej jakości, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. 

Do Państwa dyspozycji stworzyliśmy:


profesjonalne studio graficzne, mobilną obsługę klienta, dogodne warunki transportu gotowego produktu.


Współpracujemy nie tylko z wieloma znanymi firmami i wydawnictwami, lecz także z osobami prywatnymi. Oferujemy doradztwo z zakresu druku cyfrowego i offsetowego. Pomożemy też Państwu w wyborze odpowiedniej formy reklamy oraz stworzymy projekt wybranego materiału promocyjnego np. folderu lub katalogu. 


Skorzystanie z oferty naszej drukarni offsetowej to nie tylko gwarancja profesjonalnie wykonanej usługi lecz także oszczędność czasu i pieniędzy. Zlecenia realizujemy w ekspresowym tempie, a do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego oczekiwań i wymagań – tak, by był On w pełni zadowolony ze zrealizowanych wydruków i projektów. 


Zapewniamy szybki kontakt, mobilną obsługę klienta, a także możliwość transportu gotowego produktu. Wierzymy, że będą Państwo zadowoleni z usług drukarni Pomerania w Czarnym i dołączą do grona naszych stałych Klientów.