Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

GNIEW PRODUCTION

GNIEW PRODUCTION


Kategorie:

O nas


Firma Gniew Production powstała w lipcu 2011 roku. Od tamtej pory systematycznie poszerzamy nasze pole działania, zakres usług i ich jakość. Siedziba mieści się w Warszawie, ale usługi realizujemy na terenie całego kraju.


 


Nasze usługi


Zajmujemy się głównie produkcją materiałów wideo. Żadna forma filmu nie jest nam obca. Specjalizujemy się w realizacji spotów reklamowych (filmowych i animowanych). Tworzymy również explainery, nagrywamy reportaże z eventów i imprez.


W roku 2014 poszerzyliśmy nasze usługi o fotografię. Realizujemy sesje beauty, produktowe, fashion, fotorelacje oraz zdjęcia na strony www, fanpage i blogi.


 


Dlaczego my


Od samego początku współpracujemy z dużymi firmami - brokerami reklamy, domami mediowymi, agencjami i klientami o ugruntowanej pozycji w Polsce, a w niektórych przypadkach na świecie. Oznacza to, że korzystając z naszych usług, mogą Państwo liczyć na obsługę na najwyższym poziomie, a jednocześnie atrakcyjne ceny. Jeżeli chodzi o jakość naszych realizacji, pozwolimy żeby mówiły one same za siebie. Zapraszamy do naszego działu "realizacje".


 


Jak to działa


Każdy projekt jest niepowtarzalny i realizowany w wyjątkowy dla siebie sposób. Dlatego też każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie, a wśród naszych realizacji można znaleźć tylko orientacyjne wyceny. Również czas jaki jest potrzebny na realizację jest szacowany indywidualnie.


Warto nadmienić, że w Gniew Production możemy realizować projekty również jako agencja kreatywna. Większość naszych realizacji oparta jest na naszych pomysłach, koncepcjach i scenariuszach. Zapraszamy do kontaktu!


 


 


Z wyrazami szacunku,


Zespół Gniew Production

Przykładowe realizacje: