Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Gift Express

Gift Express


Kategorie:

Agencja Reklamowa Gift Express oferuje szeroko pojęte gadżety reklamowe, odzież reklamową oraz materiały POS. Systematycznie rozwijamy i umacniamy swoją pozycję na rynku dzięki zdobytym doświadczeniom i umiejętności budowy trwałych więzi z klientem opartych na owocnej współpracy.
Od początku naszej działalności skupiamy się na rynku gadżetów reklamowych, dzięki czemu znamy wymagania klientów i świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Ściśle współpracujemy z klientem, starając się pomóc w wyborze jak najkorzystniejszych rozwiązań. Z kolei umiejętność rozumienia potrzeb konsumenta sprawia, że klienci chętnie do nas wracają, korzystając wielokrotnie z naszych usług.


 


Dlaczego warto z nami współpracować?


- Wiemy, że tylko specjalizacja w danej dziedzinie, którą w naszym wypadku są upominki i gadżety reklamowe, daje możliwość świadczenia usług na najwyższym poziomie,


- Oferujemy ponad 50.000 produktów,


- Realizujemy zamówienia specjalne - produkcja w kraju i zagranicą,


- Kładziemy nacisk na współpracę z odpowiedzialnymi partnerami biznesowymi i dostawcami,


- Nasze usługi obejmują zdobienie różnymi technikami, magazynowanie i logistykę,


- Jesteśmy otwarci na propozycje i sugestie, często udaje się w ten sposób stworzyć coś nowego i oryginalnego, co dla naszych klientów jest najważniejsze,


- Angażujemy się w każde zlecenie, wychodząc z założenia, że rzeczy trudne rozwiązujemy od razu a niemożliwe do wykonania zajmują nam jedynie nieco więcej czasu.

Przykładowe realizacje: