Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

freshboxstudio - Krzysztof Olędzki

freshboxstudio - Krzysztof Olędzki


Kategorie:
Freshboxstudio to agencja reklamowa, która swoje pomysły realizuje już od 2010 roku. Jesteśmy grupą doświadczonych i solidnych ludzi, dla których projektowanie graficzne nie ma tajemnic. Z sukcesem budujemy własną markę a zadowolenie naszych klientów jest zapewnieniem, że podążamy w odpowiednim kierunku.

Freshboxstudio można sobie wyobrazić, jako „pudełko” zawsze pełne świeżych pomysłów. Są one nie tylko kreatywne, ale też dostosowane do indywidualnych potrzeb i wizji naszych klientów. W pracy bardzo ważny jest dla nas proces dochodzenia do najlepszej koncepcji. Nie ograniczamy spotkań i okazji do dyskusji na temat realizowanych projektów. Działamy szybko, zdecydowanie, nie tracąc przy tym na atrakcyjności oferty.

Freshboxstudio tworzą zdolni ludzie, dlatego projektowanie graficzne, jest tym co sprawia nam największą radość. Zajmujemy się kreacją wizerunku marki, fotografią, projektowaniem stron internetowych, tworzeniem i realizacją kampanii reklamowych, ale to tylko część obszaru naszych działań. Robimy dużo więcej! Nasze doświadczenie wsparte pasją pozwala na zastosowanie rozwiązań skutecznych i ciekawych. Indywidualne podejście, dopasowane do potrzeb, oczekiwań i możliwości każdego klienta, pozwala osiągnąć najlepsze efekty. Jesteśmy elastyczni i nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Działamy logicznie, bo zawsze chcemy dojść do wyznaczonego celu. Dzięki wyobraźni każda droga jest ciekawa i jedyna w swoim rodzaju.

Projektowanie to dla nas ciekawe wyzwanie. Lubimy podejmować je każdego dnia. Grafika, fotografia, kreatywne myślenie to nasze pasje. Inspiruje nas świat! Nasze głowy są pełne pomysłów. I jedno jest pewne, zawsze są FRESH!
Przykładowe realizacje: