Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Firma Usług Reklamowych KATALOG

Firma Usług Reklamowych KATALOG


Kategorie:
Firma istnieje na rynku nieprzerwanie od lutego 1993 roku. Od samego początku ukierunkowała się na świadczenie usług branży motoryzacyjnej. Aktualanie działa prowadząc trzy kanały usługowe: bezpłatny miesięcznik motoryzacyjny "KATALOG dla kierowców", profesjonalne foldery dla dealerów wybranych marek samochodów, Trynid.pl - bazę pojazdów nowych i demonstracyjnych dostępnych od "ręki" na stokach u dealerów.
"KATALOG dla kierowców" stanowi pomost pomiędzy Klientami, a firmami motoryzacyjnymi oferując na łamach gazety kompetentne i rzetelne informacje sprawdzane tylko "u źródła". Na jej łamach, oprócz ofert firm związanych z motoryzacją (dilerzy, hurtownie, sklepy, serwisy, stacje benzynowe itp.) znajdują się również fragmenty artykułów z wybranych płatnych pism motoryzacyjnych oraz wortali motoryzacyjnych. Kolportowany za pośrednictwem stacji benzynowych, największych koncernów paliwowych tak zagranicznych jak i krajowych. Dostępny jest również w sklepach i serwisach motoryzacyjnych o dużej "przepływości" Klientów. Występuje w odrębnych mutacjach, zawierając kompletne informacje o rynku motoryzacyjnym regionu w którym się ukazuje.
Od 2001 roku wydajemy również profesjonalne foldery dla dealerów samochodów marki Honda - na dzień dzisiejszy obsługując już ponad 80% dealerów w tym zakresie. W naszej ofercie znajdują się również foldery dla dealerów Nissana oraz Seata, a od października 2004 roku także Hyundaia - przygotowane na bazie oficjalnych materiałów importerów. Od września roku 2005 nasza oferta została poszerzona o kolejne foldery, tym razem marki Skoda, natomiast od listopada możemy zaproponować także foldery marek Opel oraz Chevrolet. Rok 2007 przyniósł kolejne poszerzenie naszej oferty. Tym razem o dealerów marki Mitsubishi. Rok 2009 to kolejny rok doskonalenia dotychczasowych produktów i wprowadzania nowych. Od lutego do grona naszych Klientów dołączyli dealerzy Kia.
Po prawie dwuletniej pracy w lipcu 2009 roku uruchomiliśmy wortal motoryzacyjny - Trynid.pl - bazę pojazdów nowych dostępnych od "ręki". Jego szkielet stanowi innowacyjna konstrukcja kierująca Klienta serwisu "krok po kroku", pozwalając na precyzyjny wybór poszukiwanego pojazdu. Dodatkowo wortal posiada oferty sprzedaży pojazdów demo u dealerów oraz rozbudowany słownik wyrażeń motoryzacyjnych.
Dziś obsługujemy i posiadamy rekomendacje od ponad 1000 firm branży motoryzacyjnej w całej Polsce. Naszymi Klientami są firmy różnej wielkości od tzw. mikro do uznanych na całym świecie przedsiębiorstw motoryzacyjnych.