Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

FIRMA STAND-ART Gadżety z nadrukiem UV

FIRMA STAND-ART Gadżety z nadrukiem UV


Kategorie:

Jesteśmy firmą reklamową działającą na rynku od 1989 roku. Doświadczenie zdobyte przez te lata, pozwala nam na zrozumienie potrzeb klienta. Oferujemy kompleksowe usługi związane z reklamą zewnętrzną, wykonujemy pieczątki, wizytówki i szereg innych usług związanych z szeroko pojętą reklamą.
Dotrzymując kroku dynamicznemu rozwojowi branży reklamowej w Polsce, wprowadzamy nowe rozwiązania do naszej firmy. Posiadmy maszyny do graweru laserem oraz sprzęt do pełno kolorowych nadruków na wszelkiego rodzaju powierzchniach. Wybierając naszą firmę mają Państwo gwarancję solidnie i fachowo wykonanego zlecenia, dostosowanego do potrzeb i wymagań naszych klientów.


Posiadamy drukarkę marki Mimaki do pełnokolorowych nadruków, na różnego rodzaju powierzchniach. Możliwości techniczne maszyny powodują, że jesteśmy w stanie drukować na jasnych i ciemnych podłożach, dzięki poddrukowi białym atramentem, do formatu A3 i do 50 mm grubości materiału do druku.
Specjalizujemy się w nadrukach na wszelkiego rodzaju gadżetach reklamowych, drukujemy również na powierzonych materiałach.

Przykładowe realizacje: