Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Film Wagon

Film Wagon


Kategorie:
Jesteśmy zespołem złożonym z doświadczonych twórców wideo, dla których film jest pasją. Piękny obrazek, płynna animacja, dowcip i zaskakujący zwrot akcji to rzeczy, dla których codziennie dajemy z siebie jeszcze trochę więcej.

Fascynuje nas ruchomy obraz oraz to jaki wpływ ma na odbiorcę. Codziennie przekładamy tę fascynację na pracę, dopracowując tekst scenariusza, kompozycję kadru, rytm montażu czy kolorystykę.

Dla nas slider, steadicam czy dron to podstawowe narzędzia współczesnej techniki zdjęciowej, którymi możemy wzbogacić Twoją produkcję. Jesteśmy na bieżąco z trendami i technologią, bo chcemy tworzyć filmy świeże i nowoczesne.

Internet to nasz drugi dom. Wiemy jak poruszają się w nim Twoi obecni i potencjalni klienci. Podpowiemy Ci jakim językiem skutecznie do nich przemówić, powołując się na sprawdzone wzorce lub proponując rozwiązania zupełnie nowe.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, czy będzie to duży film promocyjny z elementami animacji, seria na youtube.com czy prosta wewnętrzna prezentacja.

Przeanalizujemy Twoje potrzeby i zaproponujemy rozwiązanie skuteczne i atrakcyjne cenowo.

Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem, ale sami też chcemy być zadowoleni z tego, co tworzymy!

1. filmy korporacyjne
2. explainer
3. relacja z wydarzeń
4. film promocyjny
5. animacja
6. formaty web tv
7. voice over filmów dokumentalnych
8. dubbing bajek kinowych
9. udycje radiowe
Przykładowe realizacje: