Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

EUPOL Paweł Owczarzak

EUPOL Paweł Owczarzak


Kategorie:


 


Opis działalności
Oferujemy sprzedaż oprogramowania komputerowego dla grafików i projektantów (Corel, Adobe, Autodesk i wiele innych). Naszym celem jest zadowolony klient.


 


Marki i specjalizacje
Oferujemy szeroki zakres oprogramowania oraz sprzętu IT renomowanych firm: Adobe, Corel, Microsoft, Trimble, Quark, Abbyy, Sony, Eizo, Nec, Wacom, BeLight, Autodesk, Subiekt, Eset, Norton, AVG, Kaspersky, Enterso,


 


Produkty i usługi
Jesteśmy firmą handlową specjalizującą się w dystrybucji oprogramowania komputerowego przeznaczonego dla szeroko rozumianych grafików komputerowych. Wychodzimy z założenia, że legalne oprogramowanie nie powinno być drogie, dlatego stajemy na głowie by naszym klientom oferować najtańsze pakiety Adobe i Corel.Nie ryzykuj pracy na nielegalnym oprogramowaniu – napisz do nas i przekonaj się jak tanio możesz kupić oryginał!!!
Naszą dodatkową działalnością jest produkcja reklam na terenie Środy Wielkopolskiej i okolic. Wykonujemy banery reklamowe, szyldy, oklejamy samochody i witryny sklepowe i wiele innych. Wyklejamy i montujemy reklamy z wykorzystaniem podnośnika dźwigowego oraz sprzętu do wspinaczki na terenie całej Wielkopolski.


 


Serdecznie zapraszamy.


 Przykładowe realizacje: