Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Drukarnia Duet to profesjonalna drukarnia, istniejącą na rynku od 1990 roku. W ciągu tego czasu zdołała wykreować swój wizerunek i zaistnieć na rynku poligraficznym. Logo drukarni jest rozpoznawalne i kojarzone z solidnością druku i bezproblemową współpracą. Stało się to dzięki dynamicznemu i ciągle rosnącemu rozwojowi technologicznemu, ciągłym innowacjom w dziale maszyn i urządzeń poligraficznych, a także wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze pracowniczej, która w jak najlepszy sposób zaspakaja potrzeby naszych KlientówNasza misja

Misją naszej firmy, jest pełne usatysfakcjonowanie klienta, który otrzyma produkt dobrej jakości w jak najkrótszym terminie. Wysoka jakość naszej pracy oraz dobra opinie naszych Klientów są naszym atutem. Dysponujemy własną przygotowalnią offsetową. Posiadamy introligatornię, przystosowaną do oprawy miękkiej i twardej. Do druku używamy najlepszych wyrobów papierniczych, farb i materiałów pomocniczych.
Filozofia rozwoju firmy tkwi w szybkim druku i obróbce introligatorskiej wraz z uszlachetnianiem wykończenia przez foliowanie czy położenie lakieru UV. Współpracę z Wydawcami traktujemy bardzo poważnie, stosując preferencyjne ceny i podpisując umowy na długoterminową produkcję. Klienci mają możliwość akceptacji druku bezpośrednio w czasie procesu produkcyjnego. Drukarnia DUET oddaje do Państwa dyspozycji swoje umiejętności i park maszynowy. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na kompleksową obsługę Zleceniodawców. Współpracujemy z wydawnictwami, agencjami reklamowymi, ale równie uważnie podchodzimy do oczekiwań indywidualnego Klienta. Liczymy na zainteresowanie nami jako przyszłym partnerem.


Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wyceną zlecenia, prosimy o telefoniczny kontakt lub wysłanie e-maila z plikiem pracy o niskiej rozdzielczości oraz podanie podstawowych parametrów potrzebnych do dokonania wyceny druku czyli: nakładu(ilości sztuk), rodzaju papieru, oczekiwanego terminu dostawy, itp.
Podanie pełnych danych umożliwi nam szybkie przygotowanie i przesłanie do Państwa kalkulacji. Jeżeli przedstawione w niej warunki cenowe będą Państwu odpowiadać, prosimy o złożenie zamówienia faksem, e-mailem lub osobiście w siedzibie naszej firmy.

Przykładowe realizacje: