Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Agencja Reklamowa DESIGNER


to Agencja typu full service. Zajmujemy się obsługą klientów w pełnym zakresie reklamowym. Naszym głównym rynkiem jest Rzeszów i woj. podkarpackie, jednak nie unikamy tematów z całej Polski w takich miastach jak: Kraków, Lublin, Wrocław, Warszawa, Gdańsk, Łódź, Radom, Kielce.


 


Dokładamy wszelkich starań aby poprzez nasze działania wytworzyć wśród klientów świadomość, że w każdym temacie związanym z reklamą może na nas liczyć. W sytuacjach prostych i skomplikowanych, szybko, sprawnie i profesjonalnie realizujemy powierzone nam zadania.


 


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Obszary reklamy w których się poruszamy to wszelkiego rodzaju projekty graficzne, szeroko pojęta poligrafia czyli druk offsetowy i cyfrowy, reklama wizualna m.in. druk wielkoformatowy, reklama na samochodach i tablice reklamowe oraz nowy nośnik reklamy czyli telebimy. Możemy przygotować i wykonać również kampanie reklamowe, indywidualne gadżety reklamowe i odzież reklamową, strony www oraz prezentacje multimedialne.


Sezonowo w naszej ofercie można znaleźć jakże popularne kalendarze oraz kartki świąteczne.


Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie www.e-designer.pl w dziale Oferta.


 


Zapraszamy do współpracy.
Zespół Designera

Przykładowe realizacje: