Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Cukiernia Reklamowa

Cukiernia Reklamowa


Kategorie:

Słodycze reklamowe   wykonywane przez naszą cukiernię mogą przyjąć różną formę w zależności od Państwa potrzeb.

W naszej pracowni wypiekamy i dekorujemy następujące słodkie upominki

  • ciastka miodowe z logo z jadalnym nadrukiem na ciastku, nadrukiem na masie cukrowej oraz w formie pieczątki. Ciastka mogą być w dowolnym kształcie i rozmiarze.
  • ciastka owsiane z logo z jadalnym nadrukiem na ciastku, z nadrukiem ma masie cukrowej
  • muffiny z logo z jadalnym nadrukiem na masie cukrowej
  • makaroniki z logo z jadalnym nadrukiem
  • czekoladki z logo z jadalnym nadrukiem na masie cukrowej
  • mazurki wielkanocne z personalizacją
  • pierniki z logo  z jadalnym logo na masie cukrowej.
  • piernikowe kartki świąteczne z jadalnymi nadrukami

Ponieważ nasze słodycze są wykonywane ręcznie i tylko na zamówienie, możemy sobie pozwolić na krótkie serie poszczególnych wzorów oraz dopracowanie szczegółów dekoracji aby jak najlepiej spełnić Państwa oczekiwania.  Wszystkie słodycze reklamowe są pakowane indywidualnie do woreczków celofanowych ze złotym klipsem lub wstążeczką , lub w opakowanie typu flow-pack.

 Wysyłamy słodycze na całą Polskę kurierem.

W życiu codziennym jest wiele okazji do wręczenia słodkich upominków. Zarówno uroczystości rodzinne, święta, ale także spotkania firmowe, duże konferencje, bankiety. Takie słodkie drobiazgi mogą stanowić formę reklamy, podziękowań, życzeń. Słodycze spełniają ważną rolę podczas spotkań biznesowych, szkoleń. Są zarówno nośnikiem reklamowym, ale także podkreślają staranie firmy o klienta, są elementem budowania pozytywnych relacji biznesowych.
Dla wygody zamawiania podstawową ofertę słodyczy zamieściliśmy w sklepie internetowym www,ciasteczka.sklep.pl. Z przyjemnością przygotujemy również słodycze wg przekazanego projektu.
Nasza cukiernia specjalizuje się także w firmowych tortach gigantach na 5000 osób oraz tortach z logo w dowolnych kształtach.
Zapraszamy na stronę firmową www.tortyweselne.pl, gdzie w galerii można obejrzeć nasze realizacje na różne uroczystości.
Przykładowe realizacje: