Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

click community

click community


Kategorie:

Mówimy językiem Social Media i od 2009 roku docieramy z kampaniami do kilku milionów użytkowników Facebooka nie tylko w Polsce, ale i na świecie.


 


Naszą agencję tworzą profesjonaliści, którzy z pasją i oddaniem podchodzą do każdego powierzonego im zadania. Zlecając nam przygotowanie i realizację kampanii dla swojej marki bądź firmy otrzymujesz wiedzę, doświadczenie i  zapał do pracy od całego naszego zespołu: copywriterów, specjalistów od social media, analityków reklamowych i kreatywnych grafików. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie od początku stawiając potrzeby Klienta na pierwszym miejscu. Dzięki temu nasze usługi są spersonalizowane i świadczone w jak najwyższej jakości.


 


Click Community - Prowadzimy kompleksowe kampanie w Social Media


 


Ogarniamy nie tylko Facebooka, Pinteresta i Instagrama, ale każdą inną platformę społecznościową, która pomoże w zaistnieniu i podbiciu Twojej firmy w Internecie (i na odwrót ;)). List.ly, Vimeo, Klout czy Snapchat nie mają przed nami tajemnic. Wiemy jak skutecznie połączyć ze sobą kanały, aby tworzyły jedną spójną całość i social mediowy przekaz Twojej marki.


 


Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami i konserwatywnie wierzymy, że ciężka praca przynosi efekty. Wiemy, że Social Media sprzedają. Potrafimy mówić językiem użytkownika Internetu - od szalonego hipstera, po stateczną matkę z dzieckiem.


 


Nasze marki komunikowaliśmy do kilkunastu milionów Internautów, każdego dnia mówiło o nich setki tysiące osób, pozyskaliśmy ponad milion leadów. A ponad 100 marek pogratulowało nam dobrej roboty.


 


Oferujemy zmianę nazwy fanpage''a oraz spersonalizowanego adresu URL - dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.


 


Raportujemy co miesiąc z prędkością światła.


 


Click Apps - Aplikujemy dobre rozwiązania


 


Dla naszych Klientów oferujemy platformę aplikacji Click Apps, gdzie można wybierać spośród kilkudziesięciu aplikacji funkcjonalnych, konkursowych i sprzedażowych.


 


Konkurs sprawi, że fani nie będą chcieli rozstać się z Twoim fanpage - natomiast aplikacja z kodami rabatowymi spowoduje, że będą mówić o Tobie wszyscy!


 


Oferujemy pomysły skrojone na Twoje potrzeby, kreacje graficzne oraz obsługę aplikacji od instalacji po raportowanie wyników. Baw i zadowalaj swoich fanów, pozyskuj leady, sprzedawaj!


 


Click Performance - reklamy nie mają przed nami tajemnic


 


ROI, CPA, CPC, CPF to dla Ciebie nic nie znaczące skróty? A może wręcz przeciwnie - wiesz, co to oznacza i tym bardziej chciałbyś zrobić to dobrze? Od tego jesteśmy!


 


Każdą reklamę optymalizujemy, by uzyskać zwrot z inwestycji i spełnić założone wspólnie z Klientem cele. Nasi reklamowi analitycy wyczarują dla Ciebie jak najlepsze efekty, za jak najniższe koszty, nasi graficy stworzą profesjonalny materiał reklamowy, a nasi copywriterzy przygotują slogany, które chce się czytać i czytać. Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy w reklamach i kontaktujemy się z przedstawicielami Facebooka. Multi ads, konwersja, remarketing, custom audience - byliśmy jednymi z pierwszych, którzy je wykorzystywali. Robimy to dobrze!


 


Click Mail - to się opłaca, bo się zwraca.


 


Wysyłamy kampanie emalingowe do Twoich fanów. I nie tylko!


Dobrze skonstruowana kampania emailingowa może przynieść ogromne efekty. A my wiemy jak ją zrobić! W nocy czy nad rano, z imienia a może bezosobowo - testujemy, wybieramy najlepsze rozwiązania, działamy i wysyłamy! Docieramy do odpowiednio stargetowanej grupy odbiorców, z odpowiednim przekazem i o odpowiedniej porze.

Przykładowe realizacje: