Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Chocolate Land Edyta Ślebzak

Chocolate Land Edyta Ślebzak


Kategorie:

Firma Chocolate Land zaprasza Państwa do świata niezapomnianych doznań nie tylko smakowych, ale i estetycznych, zaprasza do świata prezentów – zarówno w postaci eleganckich bombonierek, jak i oryginalnych zestawów delikatesowych oraz niepowtarzalnych win.


W portfolio firmy Chocolate Land znajdują się trzy marki: Amante, Dolci oraz Vinci.


Amante to belgijskie praliny i trufle wyrabiane ręcznie ze składników najwyższej jakości. Produkowane są w małej rodzinnej manufakturze, dlatego te słodkie dzieła sztuki zadowolą nawet wytrawnego znawcę czekolady. Nie bez znaczenia są też opakowania, które tworzymy z prawdziwą dbałością o szczegóły. Na życzenie klienta zrobimy bombonierkę w dowolnym rozmiarze i kolorze, a na wieczku, wstążce lub bileciku umieścimy dowolne hasło lub logo.


Dolci to marka delikatesowych zestawów upominkowych, komponowanych wyłącznie z najwyższej jakości, cenionych na rynku marek słodyczy i produktów gourmet food oraz mocnych alkoholi i specjalnie wyselekcjonowanych win. Poszukiwanie tych niecodziennych produktów zajęło nam wiele czasu, ale chcieliśmy, aby obdarowany otrzymał coś niecodziennego, czego nie kupi w sklepie za rogiem. Nasze zestawy również są pięknie zapakowane w dobrane kolorystycznie pudełka, które także brandujemy. Komponujemy również zestawy na indywidualne zamówienie naszych Klientów, ze wskazaniem charakteru zestawu, koloru lub budżetu.


Vinci jest odpowiedzią na potrzebę naszych klientów poszukujących wciąż nowych smaków i aromatów tego szlachetnego trunku, jakim jest wino. W naszej piwniczce znajdują się wina niedostępne dotąd na polskim rynku. Świetnie komponują się z naszymi czekoladkami lub innymi produktami delikatesowymi, tworząc oryginalne zestawy, które zachwycą każdego.


Zaglądając do naszej oferty na pewno znajdą Państwo oryginalny pomysł na prezent  – zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnera biznesowego lub pracownika. I co najważniejsze – ten upominek sprawi, że obdarowany będzie miał z Państwa firmą same dobre i słodkie skojarzenia.


Zapraszamy na naszą stronę www.amante.com.pl

Przykładowe realizacje: