Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Candy Brands

Candy Brands


Kategorie:
Zapraszamy do współpracy z firmą Candy Brands, która zajmuje się produkcją i sprzedażą personalizowanych słodyczy. Nasza firma gwarantuje najwyższej jakości produkty, które spełnią Państwa oczekiwania. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i zamówienia słodkości, które uświetnią wszelkiego rodzaju wydarzenia i eventy oraz w niezwykły sposób przyciągną uwagę potencjalnych klientów. Oferujemy jedyne w swoim rodzaju słodycze z logo Państwa firmy, a nasza oferta obejmuje lizaki reklamowe oraz krówki.

Oferujemy dwa rodzaje personalizowanych słodyczy:

KRÓWKI:
Nasze krówki wytwarzane są ręcznie o czym świadczy ich nieregularny kształt. Każdy „ciągutek” zawinięty jest w wybraną przez Państwa, zaprojektowaną przez nas etykietkę. Firma Candy Brands produkuje krówki na bieżąco do każdego zamówienia, dzięki czemu wybór ich konsystencji i smaku należy wyłącznie do klienta. Krówki, świeżo po wyprodukowaniu, mają w całości karmelową, ciągnąca się konsystencję. Aby zachować ich „ciągutkowatość” należy trzymać je w niskiej temperaturze. Jeżeli jednak preferowana jest krucha forma cukierka należy trzymać je w ciepłym miejscu, aby przyspieszyć proces krystalizacji.

Data przydatności do spożycia to 6 miesięcy.
Na 1 kilogram przypada ok. 65 krówek.
Smak: mleczny
Cena: 26 PLN/KG

LIZAKI:
Jest to naturalny, ręcznie robiony wyrób cukierniczy. Każdy lizak zawinięty jest w wybraną przez Państwa, zaprojektowaną przez nas etykietkę. Lizaki są świetnym prezentem dla najmłodszych pociech. Oprócz wydruku indywidualnej etykiety istnieje możliwość zatapiania wybranych form bezpośrednio w lizaku, co jest ciekawą i nietypową atrakcją dla najmłodszych.

Kształt lizaków: płaski, okrągły.
Wielkość: 3,5 cm oraz 5,5.
Smak: owocowy.
Lizak 26g, Ř5,5cm
W dislpay’u 50sztuk
cena: 44 zł (brutto)
Lizak 8g, Ř 2,8 cm
W display’u 125 sztuk
cena: 49 zł (brutto)

DO KAŻDEGO PRODUKTU PROJEKTUJEMY INDYWIDUALNĄ ETYKIETĘ ZGODNIE Z ŻYCZENIAMI KLIENTA.
Aby podkreślić możliwości jakie dają reklamowe przysmaki Nasza firma proponuję zaprojektowanie unikalnej, dostosowanej do potrzeb i okazji, etykiety. Spersonalizowana etykieta wyróżnia firmę na tle konkurencji i zapada w pamięć klientom. Nadruki mogą zostać wykonane z gotowych, przygotowanych przez Państwo projektów lub zaprojektowane w całości przez nas. Jest to pewny, sprawdzony sposób na zwrócenie uwagi na podarunek, a przez to na firmę, okazję czy osobę w trakcie różnego rodzaju wydarzeń.
Oferujemy szerokie możliwości nadruku:
- nadruk logo firmy,
- sentencję lub motto,
- podziękowania,
- życzenia,
- zdjęcie,
- … i wszystko czego sobie Państwo zażyczą.

www.candybrands.pl
www.facebook.com/slodkareklama