Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Wypromuj swój biznes!

Mamy dla Ciebie dobry projekt... B3 Project!

Proponujemy kompletną obsługę poligraficzną: od stworzenia profesjonalnego projektu, skład i montaż elektroniczny po druk, oprawę i dostawę.

NISKIE NAKŁADY:
Druk Cyfrowy
Proponujemy Państwu druk cyfrowy, w oparciu o najnowocześniejszy system Konica Minolta.
* druk małych i średnich nakładów (od 1 szt. )
* realizacja zleceń „od ręki”
* możliwość zmian dowolnych elementów graficznych lub tekstowych dla każdej kolejnej odbitki (personalizacja)
* wydruki próbne przed realizacją pełnego nakładu (na życzenie klienta)
* łatwe zarządzanie kolorem (skalowanie)

WYSOKIE NAKŁADY:
Druk Offsetowy
Naszą specjalnością jest wysokiej jakości druk offsetowy wielokolorowy bazujacy na technologii CTP. Drukujemy katalogi, foldery, książki, albumy, kalendarze, czasopisma, raporty roczne, plakaty, ulotki, naklejki, etykiety, akcydensy oraz inne prace w tym również formy nietypowe.

DUŻY FORMAT:
Druk Solwentowy
Wydruki z plotera solwentowego w postaci banerów, plansz reklamowych, naklejek, plakatów mogą być eksponowane na różnorodnych nośnikach: środkach transportu, billboardach, wiatach przystankowych, kasetonach świetlnych, tablicach wykonanych z PCV lub blachy. Wydruki nadają się idealnie do zastosowań zewnętrznych jak i wewnętrznych - ekspozycje targowe, sklepowe, akcje promocyjne.

PROJEKTY:
Studio graficzne
Wychodzac naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów do projektów podchodzimy z inwencją i wyobraźnią. Mamy niekonwencjonalne pomysły, jesteśmy także otwarci na sugestie i propozycje klientów. Nasi graficy i plastycy, mający do dyspozycji profesjonalny sprzęt i oprogramowanie, są w stanie stworzyć ciekawe projekty, dające gwarancję realizacji zleceń na wysokim poziomie.
Przykładowe realizacje: