Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

ART-M Sp. z o.o.

ART-M Sp. z o.o.


Kategorie:

ART-M to firma, którą tworzą wybitni specjaliści.


Jesteśmy profesjonalni, kreatywni i mamy ponad 10 letnie doświadczenie w wymyślaniu i tworzeniu, efektywnych rozwiązań marketingowych, dla sektora detalicznego i nie tylko.


Nasze działania koncentrują się głównie na tym, aby „przyciągnąć” klienta do sklepu. Dzięki wykorzystaniu różnych materiałów, jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać bardzo ciekawie wyglądające display’e, standy czy POS’y, które doskonale wyeksponują Twoją markę. Emocjonalne zaangażowanie klienta oraz najwyższa jakość, to elementy, dzięki którym sprzedaż naszych stałych klientów wziąż rośnie.


Wiemy o tym...


i dlatego dbamy o wizerunek Twojej marki!


Standy, displaye i materiały POS to ważne narzędzia marketingowe, które wpływają na wybory klientów podczas zakupów.


Odpowiednia reklama wewnątrz sklepu, może być użytecznym narzędziem do przyciągania i utrzymywania konsumentów. Materiały POS i standy tworzą pozytywny wizerunek produktu, stymulują zainteresowanie, podkreślają indywidualne cechy produktu i przedstawiają klientom jego zalety. Ponadto, ten typ reklamy, jest prawdopodobnie ostatnią i najlepszą okazją, by przekonać klienta do zakupu, lub przypomnieć mu o kupowaniu produktów danej marki.


Nasza firma posiada własne zasoby do opracowywania i projektowania materiałów POS, standów i displayów, jak również własne ośrodki produkcyjne. Szczególną uwagę podczas projektowania i wytwarzania naszych produktów, poświęcamy innowacjom i kwestiom ekologicznym. Nieustannie szukamy nowych rozwiązań zarówno jeśli chodzi o design, jak i materiały, które wykorzystujemy podczas produkcji.


Dzięki zastosowaniu nowatorskiego, skoncentrowanego na kliencie podejścia, nasz zespół profesjonalistów zapewnia wysoką jakość realizacji, nawet najbardziej skomplikowanych zamówień.

Przykładowe realizacje: